Spor Tüm Manşetler

ASALET MORAL OLDU…

Yaklaşık olarak 4 yıldır vekaleten Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürüten Hakan Yüksel Cumhurbaşkanı onayı ile asaleten atandı. Tecrübesi ve başarılı çalışmalarının yanında devlet ahlakını kendine ilke edinmiş bir..

ASALET MORAL OLDU…

Yaklaşık olarak 4 yıldır vekaleten Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürüten Hakan Yüksel Cumhurbaşkanı onayı ile asaleten atandı.

Tecrübesi ve başarılı çalışmalarının yanında devlet ahlakını kendine ilke edinmiş bir isim olan Yüksel’in asaleten atanması spor kamuoyunca da mutlulukla karşılandı. 

Yarım kalan tüm projeleri tamamlamak için gecesini gündüzüne katan ve yeni projeler hazırlayan Hakan Yüksel bulunduğu makama asaleten atanması ile moral buldu ve çalışmalarına hız verdi. 

HAKAN YÜKSEL KİMDİR?

1976 Zonguldak doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Zonguldak’ta tamamlayan Hakan Yüksel, 2001 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

Spor hayatı Oldukça renkli olan Yüksel’in Taekwondo, futbol ve hentbol branşlarında lisanslı olarak spor ve çeşitli branşlarda antrenörlük yaptı.

2012-2014 yılları arası Görme Engelliler Federasyonu İl Temsilciliği görevini yapan Yüksel, Goal Ball Merkez Hakem Kurulu görevinde de bulundu.

2009-2015 yılları arasında bir çok Ulusal ve Uluslar arası organizasyonlarda görev aldı. Görme Engelliler Dünya Oyunları  Goal Ball Avrupa Şampiyonası Uluslar arası 23 Nisan Çocuk Oyunlarında görevlerde bulundu.

Çeşitli kulüplerde yöneticilik yapan Hakan Yüksel evli ve 2 çocuk babasıdır.

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak, Hakan Yüksel’i kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL