Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

ARTIK BENİM İÇİN BİTMİŞTİR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ak Parti Belediye meclis üyelerinden Mehmet Erdoğan’ın sosyal Medya üzerinden yaptığı ilginç açıklama kafaları karıştırdı. 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala yapılan açıklamanın Erdoğan’ın hem meclis üyeliğinden..

ARTIK BENİM İÇİN BİTMİŞTİR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ak Parti Belediye meclis üyelerinden Mehmet Erdoğan’ın sosyal Medya üzerinden yaptığı ilginç açıklama kafaları karıştırdı.

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala yapılan açıklamanın Erdoğan’ın hem meclis üyeliğinden hem de partisinden istifa edeceği yönünde yorumlanırken, bu hareketin seçim öncesinde partiye zarar vereceği de öne sürüldü.  Sosyal medya hesabından Partisine olan gönül bağının baki kalacağını, ancak siyasetin artık kendisi için bittiğini belirten Erdoğan’ın bu yazısının ardından Erdoğan’ın partisinden ve Belediye meclis üyeliğinden istifa edip-etmeyeceği noktasına çevrildi. Diğer yandan Mehmet erdoğan’ın paylaştığı yazıda ki Yalaka, şerefsiz ve Onursuzlarda merak konusu oldu…

Açıklamanın 24 Haziran seçimlere sayılı günler kala Ak Parti’nin içinde karışıklık olduğu ve bunun da yavaş yavaş dışarıya taştığı iddia edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL