logo

Aracı parçaladılar…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde alkol aldığı kişinin karısına tacizde bulunduğunu iddia eden 2 kişi, tacizciyi kovalamaya başladı. Tacizcinin rastgele bindiği arabayı takip eden zanlılar, arabanın önüne keserek tuğla ve parke taşı ile saldırdı.

Olay ilçeye bağlı Kavaklık mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre Y.D. ve O.D arkadaşları G.İ. ile alkol almaya başladı. Kısa süre sonra O.D. nin eşinin çığlık atarak G.İ. nin kendisine tacizde bulunduğunu söylemesi üzerine Y.D. ve O.D, G.İ . yi kovalamaya başladı. Evden kaçan G.İ. yoldan geçen E.A. nın kullandığı 67 ABG 504 plakalı otomobile zorla bindi. Araç sürücüsü E.A. kendisine ‘Beni kovalıyorlar abi. Kurtar beni’ dedikten sonra yola devam etmesinin ardından Y.D. ve O.D 67 ABZ 636 plakalı araç ile kaçan G.İ. yi takibe başladı. Kısa süre sonra aracı durduran Y.D. ve O.D aracın camlarını tuğla ve parke taşı ile kırdı. Araca da büyük zarar verdi. Vatandaşın toplanmasının ardından Y.D. ve O.D araçlarına binerek olay yerinden kaçtı. Olay yerinden kaçan Y.D. ve O.D kısa sürede yakalandı. İfadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.