Genel Siyaset Tüm Manşetler

ANKARA TEMASLARI

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve AK Parti Zonguldak eski il Başkanı Celil Uzun Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Fikri Işık’la randevuları öncesinde Zonguldak Milletvekilleri Köksal..

ANKARA TEMASLARI

8261_dsc-0007

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve AK Parti Zonguldak eski il Başkanı Celil Uzun Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Fikri Işık’la randevuları öncesinde Zonguldak Milletvekilleri Köksal Toptan, Prof.Dr. Ercan Candan ve Özcan Ulupınar’a nezaket ziyaretlerinde bulundu.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ziyaret ile ilgili olarak: ”Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Fikri Işık ile randevumuz için Ankara’da bulunuyoruz. Randevu öncesinde Zonguldak Milletvekillerimiz Köksal Topran, Ercan Candan ve Özcan Ulupınar’a AK Parti Zonguldak eski İl Başkanımız Celil Uzun ile birlikte nezaket ziyaretlerinde bulunduk. Zonguldak ve Kdz. Ereğli’deki seçim değerlendirmelerinde bulunduk. Milletvekillerimiz belediye başkanımız Hüseyin Uysal’a, bana ve AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatımıza çaba ve gayretlerinden dolayı çok teşekkürlerini sundular. Bizler çalışmalarımızın sonucunun meyvesini 31 Martta 2014’de aldık. Kdz. Ereğli halkıda hizmetlerinin meyvesini önümüzdeki günlerden itibaren almaya başlayacaktır. Bizler ne kadar zor bir görev aldığımızın bilincindeyiz, Kdz. Ereğli halkı bizlere inandı, güvendi bizlerde halkımızdan aldığımız güç ve hükümetimizden aldığımız desteklerle birlikte Kdz. Ereğli’mize en iyi hizmetleri sunacağız.” dedi.
 
Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ise ziyaret ile ilgili olarak: ”Fatih Başkanımız ile birlikte eski İl başkanımızın ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Kendileri Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn Fikri Işık ile randevuları öncelerinde ziyarette bulundular. 31 Mart sabahına Kdz. Ereğli’de AK Parti bayrağı dalgalanmaya ve hizmetlerinden yararlanmaya başlayacaktır. Bunun hiç kimsenin şüphesin bulunmasın. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ne kadar zor bir görev aldığının farkındadır. Bizler tüm halkımız ile birlikte el ele vererek en iyi hizmetleri hep birlikte gerçekleştireceğiz. Zonguldak’taki seçim değerlendirmesi olarak da herkesi yeniden AK Parti çatısı altında sağduyulu olmaya davet ediyorum.” dedi.
 
Zonguldak Uzunmehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Fatih Akça, Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ı ziyaret etti. Ziyarette Zonguldak’ta yaşanan doktor eksikliklerinin yanında Zonguldak Uzunmehmet Göğüs ve Meslek Hastalıkları Hastanesinin ihtiyaçları hakkında talepleri iletilerek bu konuda destekler bulundu.

Share this with your friends

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL