Genel Gündem Tüm Manşetler

ANIT ÇEVRESİ YENİLENİYOR..

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, anıt çevresinde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından Devrim Bulvarında bulunan Atatürk anıtı ve çevresinde yapılan düzenleme çalışmaları sürüyor. Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,..

ANIT ÇEVRESİ YENİLENİYOR..

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, anıt çevresinde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından Devrim Bulvarında bulunan Atatürk anıtı ve çevresinde yapılan düzenleme çalışmaları sürüyor.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, anıt çevresinde süren çalışmaları yerinde inceledi. Beraberinde belediye başkan yardımcıları ve ilgili daire müdürleriyle Atatürk Anıtı çevresini gezen Başkan Uysal, çalışmaların kısa sürede tamamlanması talimatını verdi.

Yapılan çalışmalar ile Atatürk anıtı çevresinin daha modern bir hale kavuşacağını belirten Başkan Uysal; “Burada 2 etaplı bir çalışma yürütüyoruz. 1. Etap çalışmamız Atatürk Anıtı ve çevresinde. Çalışmalarımız bittiğinde göreceksiniz anıt çevresi daha modern bir görünüme kavuşacak. Ayrıca zemindeki değişimle de birlikte anıt alanı daha bakımlı bir hale kavuşmuş olacak” dedi.

Başkan Uysal, 2. Etap çalışmaların ise İnönü Parkı içerisinde yapılacağını ve önümüzdeki haftalarda ise bu çalışmalara da başlayacaklarını kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL