Spor

ALAPLI’YA GENÇLİK MERKEZİ

Gençlik ve  Spor Bakanlığı tarafından  Zonguldak’ın Alaplı ilçesine Gençlik Merkezi yaptıracak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, tesisler şube Müdürü  Ayhan Taşkın birlikte Alaplı ilçesine giderek  Gençlik Merkezi’nin..

ALAPLI’YA GENÇLİK MERKEZİ

Alapliya_genclik_merkezi_yapilacak-Geneclik_merkezi

Gençlik ve  Spor Bakanlığı tarafından  Zonguldak’ın Alaplı ilçesine Gençlik Merkezi yaptıracak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, tesisler şube Müdürü  Ayhan Taşkın birlikte Alaplı ilçesine giderek  Gençlik Merkezi’nin yapılacağı arazide incelemelerde bulundular. Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç’ı makamında ziyaret eden Akdeniz ve Taşkın, proje  üzerinde   bilgi alışverişinde bulundular.
 Konu hakkında bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, şunları söyledi;” Bakanlığımızın  2014 yatırım programı içerisinde Alaplı ilçemize Gençlik Merkezi yapım işi var. Bu konuda sayın Alaplı Kaymakamımız Yıldıray Malğaç ile birlikte çalışmalarımız sürüyor.Kendisine  bu konudaki yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Şu anda projesi hazır. Arazide zemin etüt çalışmalarını yapılıyor. Zemin etüt’ü  sağlam çıkarsa  Alaplı ilçemize gençlik merkezi yapacağız. Ben bu konuda emeği geçen Başta Gençlik ve Spor Bakanlığımız başta olmak üzere  herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Haber. Ercan Aygün

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL