Spor

ALAPLI BELEDİYESPOR GECE DÜZENLEDİ

Alaplı Belediyespor yararına etkinlik düzenlendi.  Kulüp Başkanı Serdar Akyol, etkinlikte yaptığı konuşmada, Alaplı Belediyespor’un sadece bir futbol kulübü olmadığını söyledi.  Kulüp bünyesinde 4 branşta hizmet verdiklerini ifade eden Akyol, “Futbolun yanında, satranç, voleybol, basketbol ve briç dallarında hizmet vermeye..

ALAPLI BELEDİYESPOR GECE DÜZENLEDİ

hersey_alapli_belediyespor_icin_h63849_4953e

Alaplı Belediyespor yararına etkinlik düzenlendi. 

Kulüp Başkanı Serdar Akyol, etkinlikte yaptığı konuşmada, Alaplı Belediyespor’un sadece bir futbol kulübü olmadığını söyledi.  Kulüp bünyesinde 4 branşta hizmet verdiklerini ifade eden Akyol, “Futbolun yanında, satranç, voleybol, basketbol ve briç dallarında hizmet vermeye başladık. Önümüzdeki günlerde bayan futbol takımını da kuruyoruz. Biz bunları yaparken tek gücümüz kulübün sevdalılarıdır. Yürüdüğümüz bu yolda bize büyük destek veren Belediye Başkanı Nuri Tekin, belediye çalışanları ve taraftar gurubumuza teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Belediye Başkanı Tekin ise belediye olarak kulübün her zaman yanında olduklarını belirterek, “Onlara her zaman destek olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Esnafımız da bize hep destek oldu” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL