Genel Gündem Tüm Manşetler

AKP’DE İSTİFA ŞOKU

Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Bora Kalaycı beraberinde 18 kişilik yönetim kurulu üyeleri ile partisinden istifa ettiğini bildirdi. Kalaycı gazetecilere yaptığı açıklamasında, Ak Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar parti disiplini..

AKP’DE İSTİFA ŞOKU

ak-partide-istifa-soku

Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Bora Kalaycı beraberinde 18 kişilik yönetim kurulu üyeleri ile partisinden istifa ettiğini bildirdi.

Kalaycı gazetecilere yaptığı açıklamasında, Ak Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar parti disiplini ve parti hedefi doğrultusunda çalıştığını açıkladı. Aday belirleme sürecinde partinin daha yüksek oy alması için belirtilen önemli görülen düşüncelerin dikkate alınmadığını gördüklerini söyleyen Kalaycı, “Bir kaç kişinin çıkar ve menfaatlerinin, partimizin ve ilçe halkımızın hassasiyetlerinden daha üstün tutulduğunu üzülerek gördük. Tüm bu süreçte yaşananlar beni ve teşkilatımızı oluşturan arkadaşlarımı, ilk başta yola çıkış amaç, hedef ve misyonumuzla tezat oluşturduğundan ve yanlış olduğundan zorda bırakmıştır. Bu yaşananlar AK Parti İlçe Başkanlığı makamını etkisiz, vasıfsız, sözü dinlenmeyen, birilerinin istek ve menfaatlerinin onaylandığı bir makam haline getirmiştir. Benim ve arkadaşlarımın hiçbir zaman koltuk ve makam sevdası olmamıştır. Bu saydığım ve sayamadığım sebeplerden dolayı severek ve onurla yaptığım AK Parti İlçe Başkanlığı görevinden üzülerek istifa etme kararı aldım”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL