logo

20 Mayıs 2022

Akınspor düğmeye erken bastı…

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligin Ereğli Temsilcisi Akınspor transfer taarruzuna başladı.

Geçtiğimiz sezon ligin son haftasında play oflara kalan ve play oflarda istediği sonuçları elde edemeyen Akınspor yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor.

2022-2023 futbol sezonu için transfer düğmesine erken basan Akınspor, Ereğli Belediyespor alt yapısında yetişen stoper Emirhan Saltabaş, Ensar Danışmaz anlaştı.

Yeni sezonda da Antrenör İsmail Yalçın ile yola devam diyen Akınspor yönetimi Kulübün Fahri Başkanı Akın Katı ile birlikte imza töreni gerçekleştirdi.

Antrenör İsmail Yalçın’ın raporu doğrultusunda transferleri gerçekleştiren Akınspor Fahri Başkanı Akın Katı “bizim derdimiz amatör spora hizmet etmektir. Kimse ile bir alıp veremediğimiz yoktur. Biraz yıpranmıştık. Sporun her alanından şirketim ve şahsım çekilme kararı almıştım. Ancak bende manevi önemi çok olan ve Akınspor’da beraber yola çıktığım insanların baskısı ve takımımızla hiç bir alakası olmayan ancak beni sporun içinde görmek isteyen sessiz kitlenin resmen ayaklanıp bana ‘sen bu camiada olmalısın. Hiç bir yere gidemezsin’ diyerek baskı yapması hem beni duygulandırdı hem gururlandırdı. Önemli olan arkanızda bu denli güçlü bağlar kurup izler bırakabilmektir. Yapılan bu baskılara dayanamayarak kendi çocuğum gibi gördüğüm Akınspor’a desteğimi her zaman olduğu gibi sürdürmeye devam edeceğim” dedi.

Yapılan açıklamanın ardından Fahri Başkan Akın Katı yeni transferler il fotoğraf çektirdi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?