Genel Gündem Tüm Manşetler

AKIN, TEKİN’İ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanı Harun Akın ve Yönetim Kurulu üyeleri, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti. CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri..

AKIN, TEKİN’İ ZİYARET ETTİ

DSC_0006

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanı Harun Akın ve Yönetim Kurulu üyeleri, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti.

CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve CHP’li Belediye Meclisi üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Harun Akın ve Yönetim Kurulu üyelerini il başkanlığı ve il yönetimine seçilmelerinden dolayı bir kez daha tebrik ederek, “Hep beraber, başarılı bir çalışma dönemi geçireceğimize yürekten inanıyorum. “ dedi.

CHP İl Başkanı Harun Akın da,  Zonguldak’taki CHP’li belediyelerin yardımlaşma ve dayanışmasını geliştirmek için kurumsal bir yapı oluşturma hazırlığı yaptıklarını belirterek, “Belediyelerimizin ve il genel meclisi üyelerimizin daha geniş bir kesime hizmet edebilmelerini sağlamak amacıyla hukuki, fiziki ve ekonomik altyapısını oluşturmayı planladığımız kurumsal bir yapılanmanın ön hazırlıklarına başladık. Böyle bir yapılanmayla, belediyelerimiz zaman zaman ihtiyaç duydukları araç gereç veya herhangi bir ekipmanı birbirlerinden karşılayabilecekler. İl Genel Meclisi üyelerimiz, daha geniş bir kesime hizmet ulaştırabilme imkanına kavuşacaklar. Bu çalışmamızdan Sayın Genel Başkanımızın da bilgisi var. Önümüzdeki günlerde, bu yeni yapılanmayla ilgili çalışmalarımızı daha da artıracağız. “ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL