Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

AK PARTİ’NİN YALNIZ ADAMI!..

Zonguldak Ereğli AK Parti’de sular ve ayak oyunları durulmuyor. Ama onlar kulağını ve gözlerini kapatıp, işini yapıyor. Ereğli AK Parti içerisinde kırgınlıklara her gün yeni biri yenisi daha eklenirken; işi..

AK PARTİ’NİN YALNIZ ADAMI!..

Zonguldak Ereğli AK Parti’de sular ve ayak oyunları durulmuyor. Ama onlar kulağını ve gözlerini kapatıp, işini yapıyor.

Ereğli AK Parti içerisinde kırgınlıklara her gün yeni biri yenisi daha eklenirken; işi göğüslenen Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile birlikte AK Parti kurucularından Muhammet Köse, AK Parti önceki dönem İlçe Başkanlarından Adem Öztürk’ün 24 haziran seçimleri için canla başla çalışması dikkatlerden kaçmıyor.

AK PARTİ’NİN YALNIZ ADAMI!..

Mevcut İlçe Başkanı Mustafa Kumaş’ın teşkilattaki tüm olumsuzluklara ve ‘yalnız bırakılmasına rağmen’, gayreti takdir toplarken, dürüstlüğü ile AK Parti camiasına örnek oluyor..

Partinin kadın kolları ve gençlik kollarının ‘tüm engellemelere rağmen’ sahaya çıkma isteği kendini gösterirken; bazı AK Partililer tarafından başarıyı baltalama çalışmaların son günlerde hız kazandığı görülüyor.

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DURUMDAN HABERDAR!..

Öte yandan özellikle AK Parti Zonguldak Milletvekili adayları Polat Türkmen ve Hamdi Uçar’ın Ereğli AK Parti üzerindeki ‘taht ’ oyunları ve ‘gelecek’ hesaplarından haberdar olduğu, seçimlerin hemen akabinde yazılacak olan raporlarla durumu AK Parti Genel Merkezine bildireceği konuşuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL