Genel Gündem Tüm Manşetler

AK PARTİ’DEN AYRILDI…

İlçede iş insanı İsmail Öztürk, 2009’da üye olduğu AK Parti’den bugün (4 Mart) itibarıyla istifa ettiğini duyurdu. Siyasi hayatında savunduğum temel ilke ve hedefleri AK Parti’nin yerel siyaset ortamında gerçekleştirmenin..

AK PARTİ’DEN AYRILDI…

İlçede iş insanı İsmail Öztürk, 2009’da üye olduğu AK Parti’den bugün (4 Mart) itibarıyla istifa ettiğini duyurdu.

Siyasi hayatında savunduğum temel ilke ve hedefleri AK Parti’nin yerel siyaset ortamında gerçekleştirmenin imkanı olmaması sebebiyle AK Parti üyeliğinden istifa ettiğini belirten Öztürk, şunları kaydetti:
“Alaplı ve bölgemizin kalkınması için çok büyük hayaller ve hedeflerle 2009 yılında AK Parti’ye üye oldum. O günden bugüne AK Parti’nin çeşitli kademelerinde hiçbir karşılık beklemeksizin hizmet ettim. Benden bugüne kadar destek ve Sevgisini esirgemeyen Delege ve parti tabanımıza şükranlarımı borç biliyorum. Bu süreçte Ülkemize ve Bölgemize hizmet etme yolunda birlikte aktif görev yapmış olduğum tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Siyasi hayatımda savunduğum temel ilke ve hedefleri AK Parti’nin yerel siyaset ortamında gerçekleştirmenin imkanı olmaması sebebiyle AK Parti üyeliğinden istifa ediyorum. Küçük bir ilçede her gün yüz yüze bakacak insanlar olarak kırıcı olmamak ve her şeye rağmen ilçemizi hakkettiği yerlere taşımak için birlikte hareket etmeninde sorumluluğuna inanarak kimseye kırgın olmadığımı ifade ederken istifamla ilgili değerlendirmeyi kamuoyunun takdirine bırakıyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL