Genel Gündem Siyaset Tüm Manşetler

AK PARTİ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, 1 Kasım’da Türkiye’de iktidar olacaklarını, Karadeniz bölgesindeki tek kırmızı noktayı da kaldıracaklarını söyledi…

AK PARTİ’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

52887_ak-parti1

AK Parti Ereğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, 1 Kasım’da Türkiye’de iktidar olacaklarını, Karadeniz bölgesindeki tek kırmızı noktayı da kaldıracaklarını söyledi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ereğli İlçe Başkanlığı’nca 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri kapsamında aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Gülüç Anadolu Otel Kongre Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Milletvekili Adayları Özcan Ulupınar, Akın Kaymak, Aytekin Celal Kazancı, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, 22-23’üncü Dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, 22’nci Dönem Gümüşhane Milletvekili Temel Yılmaz, 19’uncu Dönem Zonguldak Milletvekillerinden Ali Uzun, partinin il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantı öncesinde saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Açılışta konuşan AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, 1 Kasım seçimlerinin vatan meselesi olduğunu belirterek, kendilerine de 1 Kasım seçimlerine kadar gece gündüz çalışmak düştüğünü söyledi.

Çakır’ın ardından söz alan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise, bir çok ile nasip olmayan ilçelerin hayal bile edemediği Kent Meydanı Projesi’nin AK Parti iktidarı sayesinde Ereğli’ye kazandırılacağını belirterek, projeye önümüzdeki günlerde başlanacağını ifade etti.

AK Parti Zonguldak eski İl Başkanı Celil Uzun ile 22-23’üncü Dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan da, törende birer konuşma yaparak, 1 Kasım seçimlerinin önemine değindiler.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayları Aytekin Celal Kazancı ile Akın Kaymak, ülkede yaşanan terör olaylarına dikkat çektikleri konuşmalarında, ülkenin kaos ortamından çıkması için tek başına AK Parti iktidarına ihtiyacı olduğunu savundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar ise, 7 Haziran seçimleri sonrası muhalefet partilerinin uzlaşmaya yanaşmayan siyaset anlayışlarını eleştirerek, 13 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Zonguldak’a 6 katrilyon değerinde hizmetler getirildiğini söyledi.

Konuşmasında MHP’yi eleştiren AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, CHP ile de, sürekli HDP ile hareket etmesinden dolayı hükümet kurmadıklarını dile getirdi.

Törende son olarak konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, 1 Kasım seçimlerinde Karadeniz’deki tek kırmızı noktayı kaldıracaklarını ve AK Parti’yi Zonguldak’ta birinci parti yapacaklarını söyledi.

Özbakır, konuşmasında şunları söyledi:

“6,5 aydır sahalardayız. En başta koalisyon kuracağımız kanaatindeydik. Ancak baktık ki, CHP ve HDP işbirliği halinde. Her konuda beraber hareket ediyor. Onu sildik. Bizim ve tabanımızın yüzde seksenimiz MHP ile koalisyon kurmaya niyetliydi. Sayın Bahçeli’nin ‘hayır’ demesinden dolayı sıra gelmedi. Koalisyonu kuramadık ve tekrar seçim kararı alındı.

7 Haziran seçimleri öncesi ve sonrası sahadayız. Ama şu anda öyle bir rüzgar yakaladık ki kesin iktidarız. Sadece iş sandığa kaldı. Sandık kurulduğunda göreceksiniz ki tek başına iktidara geleceğiz ve Zonguldak’ta güçlü bir şekilde birinci parti çıkacağız. 1 Kasım’da Karadeniz bölgesinde kırmızı olan Zonguldak’ı da sileceğiz. Hiç şüpheniz olmasın.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL