Genel Gündem Tüm Manşetler

5 KİŞİ KAYIP…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, kar yağışı nedeniyle bir düğün salonunun çatısı ile kullanılmayan akaryakıt istasyonunun sundurması çöktü Edinilen bilgiye göre, İlçeye bağlı Aydınlar Köyünde, mavi Organizasyon Düğün Salonunun çatısı tamamen çöktü…

5 KİŞİ KAYIP…

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, kar yağışı nedeniyle bir düğün salonunun çatısı ile kullanılmayan akaryakıt istasyonunun sundurması çöktü
Edinilen bilgiye göre, İlçeye bağlı Aydınlar Köyünde, mavi Organizasyon Düğün Salonunun çatısı tamamen çöktü.
Kimsenin bulunmadığı salona ise yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşılamıyor.
Diğer yandan, Süleymanlar (Subaşı) Köyünde kullanılmayan bir akaryakıt istasyonunun ise sundurması tamamen çöktü.
Çöken sundurmanın altında kalan 2 araçta ise büyük oranda maddi hasar oluştu.
Bu arada, delihakkı mevkisindeki işler haldeki bir başka akaryakıt istasyonunun sundurması ise ‘kısmen çöktü. Akaryakıt yetkilileri olası tehlikeye karşı önlem aldılar.
Belen Sanayi Sitesindeki bazı dükkanların ön kısımlarındaki sundurmalarda zarar gördü.

5 KİŞİ KAYIP!
Öte yandan, Ömerli Mahallesindeki Opet Akaryakıt istasyonunda çalıştığı öğrenilen Sinan Erarslan’ın ise işe gelmediği öğrenildi.
Akaryakıt İstasyonu sahibi Ali Kaya, Bayat Köyünde ikamet eden personelin yakınlarının, İstasyonu arayarak, “sabah 4 arkadaşı ile birlikte köyden çıkan Erarslan’ın işe gelip gelmediğini sorguladıklarını ve kendilerinden haber alınamadığını ifade ettiklerini söyledi. Personelin işe gelmediğinin bildirilmesi üzerine ise köyde 5 kişiyi arama çalışması başlatıldığı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL