Spor

3 AYDA ZONGULDAK 3.CÜSÜ OLDU..!

Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı Zonguldak Genç Erkekler Ligini 3.lükle bitirdi. Henüz 3 ay önce kurulan Erkek Basketbol takımı ile sezonun son karşılaşmasında Ereğli Belediyespor’u yenerek ligi 3.tamamlayan Zonguldak Ereğli..

3 AYDA ZONGULDAK 3.CÜSÜ OLDU..!

2

Zonguldak Ereğli Spor Basketbol Takımı Zonguldak Genç Erkekler Ligini 3.lükle bitirdi.

Henüz 3 ay önce kurulan Erkek Basketbol takımı ile sezonun son karşılaşmasında Ereğli Belediyespor’u yenerek ligi 3.tamamlayan Zonguldak Ereğli Spor’a kupası Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz tarafından verildi.

Ligin en yeni ekibi unvanını elinde bulunduran Zonguldak Ereğli Spor Kulübünün Başkanını makamında ağırlayarak 3.lük kupasını veren İl Müdürü Uğur Akdeniz şunları söyledi. ‘Zonguldak Ereğli Spor kısa sürede büyük işler başarıyor. Amacı ve hedefi gençliğe hizmet olan bu kulübümüzün kısa sürede birçok branşta yer almasının yanında dereceler elde ediyor olduğunu görmek bizleri de mutlu ediyor. Lisanslı sporcu sayısı her geçen gün artan kulübün çalışmalarını yakından takip ediyorum. Yok denilecek kadar kısıtlı bütçelerle yapılan bu çalışmalar örnek teşkil etmelidir. 3 ay önce kurulan basketbol takımı ile Zonguldak 3.sü olmak kolay bir şey değildir. Zonguldak Ereğli Spor’un Koç’u İhsan Gökçe Kaya ve oyucularını canı gönülden kutlarım. Başkan Kaan Kocaman’ın özverisini de takdir ediyorum. Tüm takıma ve yönetimine başarılar dilerim.’

Zonguldak Ereğli Spor Kulüp Başkanı Kaan Kocaman ise ‘Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürümüzden bu denli takdir sözlerine şayan olmak beni onure etmiştir. Elimizdeki kısıtlı imkânlar ile bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Allah bu yolda yar ve yardımcımız olsun. Bizde İl Müdürümüz Uğur Akdeniz beyefendiyi 21 Mart Cumartesi akşamı düzenleyeceğimiz kulüp gecemizde aramızda görmek istiyoruz. Bu gecenin diğer gecelerden bir farkı ise adeta gençlik şöleni tarzında yapılacak olmasıdır. Müdürümüze her şey için teşekkür ediyorum’ dedi.

1

Yapılan kupa takdiminin ardından Zonguldak Ereğli Spor Teknik Sorumlusu Erkan Kılıçarslan, Basketbol Koç’u İhsan Gökçe Kaya, Sportif Gelişmelerden Sorumlu Antrenör İlker Bozkurt, Futbol Yardımcı Antrenör Hüseyin Erbakıcı Kdz. Ereğli Beyçayırı Stadında bir araya gelerek kulübün ilk resmi kupasını kaldırdılar. Zonguldak Ereğli Spor’un ilk resmi kupasını takıma kazandıran Basketbol Koç’u İhsan Gökçe Kaya ‘çok mutluyum. Kulübümüze ilk resmi kupayı kazandırmış olmak bu kupayı daha da özel kılıyor. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Uğraş ve emekleri ile yanımızda olan başkanımıza da ayrıca teşekkür ederim. Biz hep birlikte bir aileyiz’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL