Spor

2016’NIN İNTİKAMI MI?

Bölgesel Amatör Lig 11’inci Grup’ta bugün Akçakocaspor ile Ereğli Belediyespor arasında oynanan karşılaşma, ev sahibi takımın taraftarlarının neden olduğu olaylar nedeniyle 5 dakika rötarlı başladı. Küme’de kalma mücadelesi veren Akçakocaspor’un..

2016’NIN İNTİKAMI MI?

Bölgesel Amatör Lig 11’inci Grup’ta bugün Akçakocaspor ile Ereğli Belediyespor arasında oynanan karşılaşma, ev sahibi takımın taraftarlarının neden olduğu olaylar nedeniyle 5 dakika rötarlı başladı. Küme’de kalma mücadelesi veren Akçakocaspor’un taraftarları, Ereğli Belediyespor futbolcularına ve Yönetimine sahaya çıktıkları andan itibaren sözlü hakarette bulundular..

Bununla yetinmeyen taraftarlar, futbolcular ve teknik heyetin bulunduğu yedek kulübüne yabancı maddeler attılar. Ereğli Belediyespor,  bu yüzden yedek kulübesini değiştirmek zorunda kaldı. Çıkan bu olaylar nedeniyle 14.00’da başlaması gereken mücadele 5 dakikalık bir gecikme ile başladı.

Taraftarların başlattığı gerginlik ileriki saatlerde protokol tribününe de yansıdı. Akçakocaspor Yönetimi Kdz. Ereğli Belediyespor yönetimine sözlü saldırıda bulundu. Yaklaşık 10 dakika süren gerginlik yönetimin maçı terk etmesi ile son buldu. 

Temsilcimiz Kdz Ereğli Belediyespor ilk yarısı 0-0 biten ve ikinci yarıda 1-0 geriye düştüğü karşılaşmadan Serbay Aydın’ın golü ile 1-1 eşitlikle ayrıldı. 

2016’NIN İNTİKAMI MI?

Hatırlanacağı üzere 2016 yılının Ocak ayında Kdz. Ereğli Beyçayır stadında oynanan karşılaşmada olaylar çıkmış, Akçakocaspor topçuları dakikalarca soyunma odalarından çıkamamışlardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL