logo

10 kişi tutuklandı, 4 kişi adli kontrolle serbest…

Zonguldak’ın Ereğli ve Alaplı ilçelerinde gerçekleştirilen Uyuşturucu Operasyonlarında 14 kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Göz altına alınan 14 zanlıdan 10’u tutuklanırken 4’nün adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.

 

Konuyla ilgili olarak Zonguldak Valiliği tarafından yapılan açıklamada “Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca yapılan çalışmalar neticesinde İstanbul ilinden temin ettikleri uyuşturucu maddeleri Zonguldak ili Ereğli ve Alaplı ilçelerinde piyasaya sürdükleri bilgisi alınan M.T., L.T., B.T., H.Ş., U.K., U.A. isimli şahıslara yönelik olarak 26.02.021 tarihinden itibaren başlatılan çalışmalar neticesinde; Düzce, Bolu, Kocaeli illeri ile Zonguldak ili Alaplı ve Ereğli ilçelerinde icra edilen (8) ayrı yakalama ve şüphelilerin yakalanması, delillerin ele geçirilmesi amacı ile 28 Mayıs 2021 günü Zonguldak İl J.K.lığı ekiplerince düzenlenen operasyon neticesinde; (1) kg bonzai, (588) gr metamfetamin, (300) gr. niteliği tespit edilemeyen uyuşturucu, (5) gr. toz esrar, (13) adet kenevir bitkisi, (145) adet LYRCA uyuşturucu hap, (6) adet ruhsatsız tabanca, (2) adet ruhsatsız av tüfeği, (149) adet 9 mm fişek, (21) adet 7.65 mm fişek, (11) adet cep telefonu, (6) adet uyuşturucu kullanma aparatı, (2) adet hassas terazi ele geçirilmiştir. Soruşturma kapsamında uyuşturucu madde ticareti ile ilgili olarak (14) şüpheli yakalanmış olup bu şüphelilerden (10)’u tutuklanmış (4)’ü adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştır” denildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.