logo

22 Aralık 2013

NİCE YILLARA

6057_bozkus

1994 yılında Seç FM adıyla yayın hayatına başlayıp 1996 yılında bugünkü adını alan ve 1 Nisan 2011 yılında ise yenilenen yönetim ve yayıncı kadrosu ile bölge radyoculuğuna farklı bir ivme kazandıran Ereğli FM 20 yaşına girdi.

Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş, Ereğli FM’in 20. kuruluş yıl dönümüne ilişkin olarak yayınladığı mesajda, Ereğli FM’in radyo yayıncılığına yön verdiğini, müzik yayınlarının yanı sıra, haber bülten ve programları, gündeme ilişkin söyleşiler, eğitici ve bilgilendirici yayınlarla kısa sürede önemli mesafeler aldığını söyledi. “Bugüne gelmemizde emeği geçen tüm personel, bu yolda bize güç veren tüm dinleyicilerimize teşekkür ediyorum” diyen Bozkuş, yayıncılık alanında geleceğe yönelik yatırımlar için gereken çalışmaları da yaptıklarını da söyledi. Bozkuş; “Ereğli FM, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da radyo yayıncılığına yön vererek, öncü bir rol üstlenmenin bilinciyle yayınlarını sürdürecektir. Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Ereğli FM, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacak!” şeklinde konuştu.
Bizlerde Defne Grup Gerçek Ereğli olarak, Ereğli FM’e daha nice başarılı yayın hayatı diliyor; değerli işadamı Halil Bozkuş ve radyo çalışanlarının ‘doğum günlerini’ kutluyoruz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş