Genel Siyaset Tüm Manşetler

ÇİÇEĞİ BURNUNDA BAŞKAN…

Sevgili okuyucularımız çiçeği burnunda Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır konusunu ele alalım istiyorum. Çiçeği burnunda diyorum, zira kendisi yeni ilçe başkanı sayılır. Koltuğu emaneten Mustafa Kumaş’a vermiş olsa da..

ÇİÇEĞİ BURNUNDA BAŞKAN…

Sevgili okuyucularımız çiçeği burnunda Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır konusunu ele alalım istiyorum.

Çiçeği burnunda diyorum, zira kendisi yeni ilçe başkanı sayılır. Koltuğu emaneten Mustafa Kumaş’a vermiş olsa da göreve ikinci kez gelmesi hem onu çiçeği burnunda yapıyor hem de gündemin ana maddesi…

Kim ne derse desin Fatih Çakır’ın yeniden ilçe başkanı olması kendisinin büyük bir siyasi başarısıdır. Kendisini kutlarım. Ancak bu gelişi bazı çevreleri rahatsız etti. Ben önce o rahatsız olanlara şunu sormak istiyorum. Fatih Çakır yeniden İlçe Başkanı olmak için lobi çalışması yaparken, siz neyin çalışması ile meşguldünüz? Yapılan eleştiriler bence yersizdir. Cesaret edip karşısına aday olamadığınız kişiyi yeniden atanınca eleştirmek ne kadar doğru takdir sizlerin.

İlçe Başkanı Fatih Çakır’ı cep telefonundan arayarak kendisine yapılan eleştirileri sordum. Telefonda verdiği cevap şuydu ‘ siyasileri her gün birçok kişi eleştiriyor. 15 bin üyesi bulunan ilçe başkanlığımızda göreve gelişimizi herkes alkışlayacak değil. Eleştirenlerin olması normaldir. Biz işimize bakacağız. Eleştiri yapanların ne oldukları, kim oldukları ve başarıları da ortadadır. Partimizin daha güçlü olması için elimizden geleni yapacağız. Herkes istediğini konuşur. Biz partimiz ve başarı için elimizden geleni yapacağız Dedi.

Fatih Çakır’ın yeniden göreve gelişine sizce Fazlı Erdoğan sevinmişmidir?

Ama şu olay kesinleşmiş gibi görünüyor. Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olmayacaktır. Kendisinin desteklediği aday adayı mutlaka olacaktır.

Memleket için hayırlısı olsun…

Makale: Kaan KOCAMAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL