logo

ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR…

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için tüm hızıyla çalışan Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, çarşı esnaf ziyaretlerine bugünde devam etti.

‘Kaybedecek zamanımız yok’ diyerek seçim çalışmalarının her anını değerlendiren ve sıkmadık el, tutmadık omuz bırakmayan CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte çarşı esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Esnafları işyerlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Halil Posbıyık, ayrıca yolda karşılaştığı vatandaşlarla da hasret giderdi.

ANNELER DERNEĞİ ZİYARETİ…

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çarşı esnaf ziyaretleri sırasında CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Anneler Derneği’ni de ziyaret etti.

Ziyaretini Anneler Derneği yönetim kurulu başkanı Güler Nuras ve yönetimine gerçekleştiren CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, ‘Ereğli’de çok büyük bir mağduriyet var, bende bu mağduriyeti gidermeye geliyorum’ dedi.

Posbıyık, “Ereğli’nin bütçesi delinmiş, Ereğli’de aç olan insanlar var. İhtiyaç sahibi insanlar çok sayıda. İnsanların yıl boyunca yararlanabilecekleri yeni bir aş evi kuruyoruz. Sefer taslarıyla evlere aş götüreceğim. Hiç kimse görmeyecek, eskiden öyle yapardım. Benim zamanımda Hemşireler sabah 8 , akşam 8 hasta yatağından kalkamayacak olan insanlar için eve gidip iğne yapıyordu, şimdi bunlarda kalktı.” diyerek projelerinden bazılarını anlattı.

Anneler Derneği yönetim kurulu başkanı Güler Nuras, CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘her zaman yanınızdayız. Bizde elimizden ne geliyorsa yapacağız ve sizi tekrar Ereğli Belediye Başkan’ı olarak göreceğiz inşallah’ diyerek 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için başarılar diledi.

MADENİ İŞLER SANATKÂRLAR ESNAF ODASI ZİYARETİ…

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

‘Kaybedecek zamanımız yok’ diyerek seçim çalışmalarının her anını değerlendiren ve sıkmadık el, tutmadık omuz bırakmayan CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte çarşı esnaf ziyaretleri sırasında Bozkuş Pasajında bulunan Madeni İşler Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Atilla Akar’ı da ziyaret etti.

Madeni İşler Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Atilla Akar, CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberinde ki Belediye Meclis Üyesi Adaylarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biliyorsunuz daha önceki dönemlerde de birlikte çalıştık. O zamanlar biz esnaflara çok yardımcı olmuştunuz.  İnşallah ileride yeniden belediye başkanı seçildiğinizde yine esnaf-belediye el ele çalışacağımıza inanıyorum. Bugün Ereğli esnafının durumu içler acısı. Hiç hareket yok, çarşıda insan yok, kayboldular.” dedi.

Posbıyık’ta Belediye Başkanlığına yeniden aday olmasının en büyük nedenlerinden birinin sosyal, ekonomik ve kültürel yönden kötüye gitmesinden kaynaklandığını belirterek, 31 Mart’ta belediye başkanı olması halinde Ereğli’yi hareketlendirecek ve ayağa kaldıracak projeleri hayata geçireceklerini ifade etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş