logo

YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU…

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak düzenlemiş olduğumuz ‘Süper Amatör Ligde Yılın Futbolcusu’ anketimizin birinci etabı tamamlandı. 

1 gün süren ve yarı finalistlerin belirleneceği anketimizde yarı finalist 6 isim belli oldu. Toplam 2172 oyun kullanıldığı ankette Süleyman Karataş (2561), Ahmet Harman (253), Özgür Çelik (251), Emre Demirer (222), Tahir Topal (216) ve İsmail Sarıdağ (214) oy alarak yarı finalist oldular. 

Bahadır Abacı (213), Beraat Oruç (199), İbrahim Koçaklı (194), Feyyaz Bilgin (61), Çağatay Can (57) ve Eren Sır (31) oy alarak anketimize veda eden isimler oldular. 

ŞİMDİ NE OLACAK?

Yarı Finale adını yazdıran en çok oyu alan 6 adayımız 1 gün sürecek olan anketimizde son üç kalmak için yarışacaklar. Son üçe kalan isimler anketimizde finalist olacaklar. 

Yine siz değerli okuyucularımız desteklediğiniz adaya ana sayfamıza gelerek sağ taraftaki ankette oyunuzu kullanarak destek verebileceksiniz. Şimdiden tüm yarı finalistlere başarılar dileriz.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU…” için 4 Yorum

 1. admin : diyor ki:

  Yapılan anket Google anaclist tarafindan takibi yapılıyor. Yani sahte oyları her iki saatte kontrol ederek wnp ayarları ile oynayan sahte IP adresi kullananları blok oyları temizliyor.

 2. Hakan : diyor ki:

  ÖZGÜR ÇELİK

 3. BAYRAM COLAK : diyor ki:

  Tum sporculari tebrik ediyorum. Ozellikle Ahmet harman hem isinde hem de sporda cok azimli ve basarili.

 4. Yeter : diyor ki:

  Hepsi tamamda akinsprorlu arkadaş nerde oynadi

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty