logo

UYSAL, HAYIRCILARI EVETÇİ YAPIYOR

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, referandum çalışmalarına Bölücek Mahallesinden başladı.. Bölücek mahallesinde referandumda ‘Hayır’ oyu kullanacağını söyleyen emekli bir vatandaş ile dakikalarca birebir sohbet eden Başkan Uysal, sonunda vatandaşı ikna etmeyi başardı. Baki adındaki emekli vatandaş Başkan Uysal’ın yanına kadar gelerek; ‘Senin için evet oyu vereceğim’, dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Başkan Yardımcıları Esra Alpago, Ayhan Atay ve beraberindeki bazı meclis üyeleriyle birlikte referandum çalışmalarına Bölücek ve Köseler Mahallesinden başladı. Burada vatandaşlarla sohbet eden Başkan Uysal neden evet denilmesi gerektiği hakkında bilgiler verdi.

BÖLÜCEK DOĞALGAZ’A KAVUŞUYOR!.. 

Bölücek’teki bazı mahallelere henüz doğalgaz’ın ulaşmadığından bahseden vatandaşlara Başkan Uysal tarih verdi. 2018 yılında doğalgaz’ın Bölücek ve civar köylerin tüm mahallelerine ulaşacağının müjdesini veren Başkan Uysal ayrıca Bölücek’in asfalt sorununun da 2017 yılı içerisinde tamamlanacağını belirti.

‘SENİN İÇİN ‘EVET’ VERECEĞİM..

Hükümetin emekli politikasını eleştiren Baki adlı vatandaş, seçimlerdeki oyunun ‘Hayır’ olduğunu belirterek; Başkan Uysal ile yaklaşık 30 dakika birebir sohbet etti. Sohbetin sonunda ikna olan vatandaş Başkan Uysal’ın yanına gelip, elini tutarak; ‘Senin için ‘Evet’ vereceğim. Sözüm olsun’ dedi..

Dakikalarca alkışlanan bu diyalog sonrası Başkan Uysal ve vatandaş Baki hatıra fotoğrafı çektirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş