logo

TÜRKMEN: BİZ BURADA GURBET HAYATI YAŞIYORUZ…

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen gazetemiz aracılığı ile ‘iktidarın vekilleri nerede’ diye serzenişte bulunanlara cevap verdi. 

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kaan Kocaman ile telefonda görüşen Ak Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen kendilerini eleştirenler için ‘hani gürültü kirliliği derler ya bunlarda yazı kirliliği yapıyor’ dedi. 

Ak Parti Zonguldak Milletvekili eleştiriler için şunları söyledi. 

‘Geçen hafta 10 gün oradaydık. Bu olaylar baş gösterdiğinden beri tüm Ak Partili vekil arkadaşlarla beraberdik. Vali Bey ile ilçeleri gezdik. Pandemi Kurullarını gezdik. Herkesi uyardık. Günlerdir yapılan gençler gezmeyin uyarılarını dahi yerinde yaptık. Bu hafta gelemedik. Mecliste çalışmak zorundayız. Biz burada gurbet hayatı yaşıyoruz. Çok dikkate alıp cevap vermekte istemiyorum ama o konuşanlar CHP’li Milletvekillerini diyorlar galiba… Kaan Biz hep oradayız. Zonguldak’a gelemeyenleri konuşsunlar. Mesela telefonla arayanlara destek oluyoruz. Tüp alamıyoruz diyenler oldu. Vali Beyi aradım tüp bayileri hizmet verebiliyor. Kimse kuru gürültü yapmasın. Hani gürültü kirliliği derler ya bunlarda yazı kirliliği yapıyor.’

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo giriş