logo

19 Temmuz 2019

TRANSFER SAYISI 10 OLDU…

Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü, 2019-2020 sezonu öncesinde iç ve dış transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kulüp, bugün akşam da Kışla’da bulunan tesislerde imza töreni düzenleyerek transfer sayısını 10’a çıkardı. Kulüp 2. Başkanı İhsan Yazıcıoğlu ile tüm yöneticilerin ve teknik heyetin hazır bulunduğu imza töreninde, futbolcular Ereğli Belediye Spor Kulübü’nün formalarını giyerek objektiflere poz verdiler.

İmza töreninde konuşan Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü 2. Başkanı İhsan Yazıcıoğlu, karakterli yöneticilerle karakterli futbolcuları bir araya getirdiklerini söyledi.

Yazıcıoğlu, şunları kaydetti:

“Anlaşmaya varmış olduğumuz arkadaşlarımız, hem bu ligde hem de üst ligde, hem karakterleri hem de futbolculuk yönleri ile kendilerini ispat etmiş; bir yerlere gelmiş, kariyer yapmış arkadaşlarımız. Her gittikleri yerde giydikleri formanın hakkını veren arkadaşlarımız. Bu doğrultuda Karadeniz Ereğli Belediyespor formasının kendilerine yakıştığını ifade etmek istiyorum. 2019-2020 futbol sezonunun hem kendileri adına hem de tüm spor camiası adına sağlıklı bir şekilde geçmesini temenni ediyorum.

Ülke geneli ve Karadeniz Ereğli olarak zor bir dönem geçiriyoruz, ekonomik bir sıkıntı yaşıyoruz. Bu ekonomik sıkıntı içerisinde taşın altına elini sokan yönetici arkadaşlarım, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Karadeniz Ereğli’de yaşayan bir birey olarak da aidiyet duygusu ile bu şehre bağlılığımızı bir kere daha göstermiş bulunmaktayız. Çıktığımız bu yolda Allah mahcup etmesin. İnşallah başarılı bir sezon geçiririz, çünkü karakterli futbolcularla birlikte olmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli bir yönetim grubumuz var, buna özen gösteriyoruz. Ereğli’de yaşayan sporseverlerimiz şuna inansın; bu arkadaşlarımız sahaya çıkınca bütün benliklerini sonuna kadar gösterecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz de yönetici ağabeyleri olarak onlar sıkıştıkları zaman, sıkıntıya düştükleri zaman kendilerine yardımcı olmak açısından görevlerimizi elimizden geldikçe yerine getireceğiz.”

Öte yandan, kendilerini Karadeniz Ereğli Belediyesporlu yapan sözleşmelere imza atan futbolcuların isimleri şöyle: Serdar Biler, Berkay Ünlü, Hakan Toker, Göktuğ Uzunoğlu, Emrah Berkant Kahvecioğlu, Vijdan Aladağ.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty