logo

16 Temmuz 2019

TERFİ LİSTESİ AÇIKLANDI…

Merkez Hakem Kurulu 2019-2020 futbol sezonunda görev alacak hakem ve gözlemcileri açıkladı. Üst klasman, Klasman, Klasman yardımcı, Bölgesel hakem, Klasman gözlemci, Bölgesel Gözlemciler yapılan yazımı ve atletik testlerden geçerken MHK’nin başarılı bulduğu hakem ve gözlemciler yeni sezonda görev alacak. MHK ise 2019-202 futbol sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemcilerin listesini yayınladı.

Buna göre Zonguldak’tan 18 hakem, 7 gözlemci MHK’nin listesine girdi. Zonguldak’tan 2 klasman hakemi, 3 klasman yardımcı hakem, 5 bölgesel hakem, 7 bölgesel yardımcı hakem, 1 kadın bölgesel yardımcı hakem, 2 klasman gözlemci ve 5 bölgesel gözlemci yeni sezonda görev alacak.

DÜŞEN YOK, 4 KİŞİ YÜKSELDİ

Geçtiğimiz sezon 21 hakem ve gözlemcinin görev yaptığı Zonguldak’ta İl Hakem Kurulu 4 hakem daha ekleyerek bu sayısı 25’e çıkardı ve büyük başarı elde etti. Sinan Günaydın, Esim Aydemir, Ayhan Uğurlu ve Mücahit Karakurt olmak üzere 4 isim ilk kez görev alacak.

İŞTE YENİ SEZONDA GÖREV ALACAK HAKEM VE GÖZLEMCİLER

KLASMAN HAKEMLERİ: Eren Gökmen, Hakan Ergin

KLASMAN YARDIMCI HAKEMLERİ: Emir Kılıçarslan, İsmail Tayfun Tasalı, Sinan Günaydın

BÖLGESEL HAKEMLERİ: Ayetullah Aslan, Esim Aydemir, Furkan Güney, Mücahit Karakurt, Oğuzhan Keçeci

BÖLGESEL YARDIMCI HAKEMLER: Arif Emre Harmanbaşı, Ayhan Uğurlu, Erdinç Yaman, İbrahim Kandemir, Onur Aktağ, Satılmış Furkan Demir, Taner Köse

KADIN BÖLGESEL YARDIMCI HAKEMİ: Esra Arıkboğa

KLASMAN GÖZLEMCİLER: Evren Atış, İlkay Güner

BÖLGESEL GÖZLEMCİLER: Halil Hakan Başer, Mustafa Dalman, Osman Ender Bulut, Serkan Keleş, Erol Pesen

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş