logo

TEKİN’DEN UZUN SALVOLARI…

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Nuri Tekin, Alaplılı gençlerle bir araya geldi. Tekin, Alaplı ile ilgili projelerini ve çalışmalarını anlattığı toplantıda, kendisine ve partisine verilen oyların PKK’ ya destek vermek olduğunu iddia eden Celil Uzun’u sert bir dille eleştirdi. Tekin Celil Uzun’u kendi videoları ile vurdu.

Alaplı Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya CHP Genel Başkan yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, bölgenin milletvekilleri, belde belediye başkanları, İl ve İlçe başkanları ve davetliler katıldı.

İlk konuşmayı yapan CHP Genel Başkan yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, genel seçimlerde herkesin istediği partiye oy verebileceğini, ancak yerel seçimlerde vatandaşların oylarını iş ve hizmet yapacak adaya, Nuri Tekin’e vermelerini istedi.

TEKİN’DEN UZUN SALVOLARI…

CHP Genel Başkan yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın ardından kürsüye çıkan Alaplı Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Nuri Tekin, bugüne kadar yaptıkları ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Tekin konuşmasının ilerleyen bölümünde ise kendisine verilen oyların PKK’ya gideceğini iddia eden Ak Parti Belediye Başkan adayı Celil Uzun’u sert dille eleştirdi. Celil Uzun’un 12 Mart tarihinde gazetecilerin canlı yayınında söylediği ‘Vatandaşlarımız iyi niyetle Nuri Tekin’i seçebilirler. Ama iyi niyetle verdikleri oyların da PKK’ya gittiğini de bilsinler istiyoruz’ sözlerinin hemen ardından 15 Mart tarihindeki açıklamasında ise ‘Ben ne Nuri Tekin’i PKK dedim, ne de Alaplı halkında bu şekilde bahsettik’ diye açıklama yapıyor. Bunu ben söylemiyorum. Kendisi söylüyor’ dedi. Açıklamayı dinleyen katılımcılar ise YUH sesleri ile Celil Uzun’a tepki gösterdi.

TOKİ’ DE NEZAKETSİZLİK YAPTILAR…

Alaplı Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Nuri Tekin, konuşmasında Ak Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun’un kendisinin yapptığı seçim çalışmalarını provoke etmek istediğini, gittiği yerlerde kendisinin konuşmasının kesilmek istendiğini de söyledi. Tekin açıklamasında “AKAL fabrikasına gittik. Burada kadınlarımızın gününü kutlamak istedik. Biz oradayken Celil beyde geldi. Bizi alkışlayan insanların fotoğraflarını çektirip AKAL müdürünü aramış. TOKİ’ de yaptığımı zçalışma sırasında Ağabey dediğim Kemal Ersöz benim kolumdan çekerek konuşmamı böldü. Yolun kapalı olduğunu söyledi. TOKİ’ ye giden 3 farklı yol var. Oralardan gitmek yerine seçim otobüsü ile benim konuşma yaptığım alana girmek istediler. Nezaketsizlik yaptılar. Alaplı’yı germeye gerek yok. Alaplı insanını germeye gerek yok” dedi.

Nuri Tekin’in konuşmaları ‘En Büyük Başkan Bizim Başkan’ sloganları ile sık sık kesildi.

Program yapılan konuşmaların ardından sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.