logo

ŞAHİN: “BİZ BURADA OLACAĞIZ”

Karadeniz Ereğli’de 31 Mart Seçimlerinde göreve seçilen AK Partili Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclisi üyeleri mazbatalarını aldı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti’den seçilen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Ormanlı, Gülüç ve Kandilli belediye meclis üyeleri ile il genel meclisi üyeleri İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını aldı.

Seçilen siyasilere AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, partinin ilçe ve belde yöneticileri ile partililer eşlik etti.  Belediye Başkanları ve meclis üyeleri mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yusuf Çetinkaya’dan aldı.

Mazbataların alınmasının ardından partililer ve seçilen başkan ve üyeler adliye önünde hatıra fotoğrafları çektirdi.

ÇAKIR:  “HAYIRLI OLSUN!”

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, burada yaptığı açıklamada, seçimin beldelere, Ereğli’ye ve ülkeye hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi:

“Bundan sonra Ereğli’ye katkı vermeye devam edeceğiz. Hep birlikte Ereğli’yi daha güzel günlere taşıyacağımıza inanıyorum. Emeği geçen herkese, sandık kurullarından  kadın kollarına, ana kademeye varıncaya kadar, gönüllülere varıncaya kadar, sayın Cumhurbaşkanımızın başdanışmanı Saadet Oruç hanımefendiye, Ereğli’mizi onurlandıran sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bize bu seçim döneminde verdiği katkıdan dolayı, tabii ki belediye Başkan adayımız Erol Şahin’e teşekkür ediyorum.”

ŞAHİN: “BİZ BURADA OLACAĞIZ”

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin de seçim sonuçlarının hayırlı olmasını, seçilenlere başarılar dilediğini ifade ederek “Erol Şahin olarak katkılar sunmaya devam edeceğim. Kim bizden yardım isterse, kim bir fikir sorarsa biz burada olacağız. Yardım etmek için elimizden geleni yapacağız . Siyaset uzun soluklu bir iş. Gelecek beş yılda Ereğli’mizin güzel şeyler kazanması lazım. Bu beş yılın heba edilmemesini diliyorum” dedi. Şahin, seçimde kendisine destek veren tüm partililere teşekkür ettiğini söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx