logo

31 Aralık 2016

SADECE FUTBOL TAKIMI DEĞİLİZ

Karadeniz Ereğli 1. Amatör Küme takımlarından Zonguldak Ereğli Spor yönetimi oyuncuları ve teknik kadrosu ile yemekte buluştu.

Kdz Ereğli Aycity Ciğerci Halit Usta’nın yerinde bir araya gelen takım oyuncuları ve yönetim istişare halinde bulunarak bireysel sorunlarını yönetimle paylaştılar. Hoş bir sohbet edasında gerçekleştirilen toplantı ile ilgili Zonguldak Ereğli Spor Basın Sözcüsü Arzu Uçar şunları söyledi.

‘ İdmanlar ve maçların yanı sıra oyuncuların bireysel sorunlarını dinlemek, manevi destek olmak amaçlı bu tür toplantıları yaptıklarını sık sık yapıyoruz. Bizler her zaman söylediğimiz gibi büyük bir aileyiz. Her şey sahada kazanılan ya da kaybedilen 3 puandan ibaret değildir. Özel hayatlarında yaşadıkları sorunlarda bize düşen bir durum olup olmadığını bilmek istedik. Çok yakında eğitim seminerleri vermeyi planlıyoruz. İlk yardım kursu, öfke kontrolü ve hitabet yeteneklerini geliştirmeleri içinde eğitimler düzenlenmesi için girişimlerimiz olacak. Şunu söylemek isterim. Zonguldak Ereğli Spor sadece futbol takımı değildir. Eğitim yuvası demek daha doğru olacaktır. Ayrıca sponsorumuz Ciğerci Halit Ustaya desteklerinden dolayı teşekkür ederiz’ dedi.  

Gerçekleştirilen toplantıya Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman, Basın Sözcüsü Arzu Uçar ve Teknik Sorumlu Namık Küçük katıldı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.