logo

POSBIYIK DURDURAK BİLMİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık durmak nedir bilmiyor.

Karga Mahallesi’ndeki halk buluşmasına meşaleler eşliğinde giren Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’a büyük bir sevgi ve büyük bir ilgi vardı.

Gördüğü sevgi karşısında çok mutlu olduğunu ifade eden Posbıyık, ‘Geçmişte bu bölgeye büyük hizmetler yaptığıma inanıyorum. Ama her şey bitti mi yok. Daha yapacağımız çok işler var. ‘ dedi.

Posbıyık, “Sevgili hemşirelerim. Her zaman olduğu gibi sizi Sevgi, Barış, Dostluk duygularımla selamlıyorum. Hoş geldiniz diyorum. Özellikle hanımefendilere soğuk havada beni beklediğiniz için çok teşekkür ediyorum. Burada benim çok hatıralarım var. Hepiniz bana moral verdiniz. Sağ olun var olun. Hepinizden Allah razı olsun. Geçmişte bu bölgeye büyük hizmetler yaptığıma inanıyorum. Ama her şey bitti mi yok. Daha yapacağımız çok işler var. ‘Allah sağlık verirse, sizlerde destek verirseniz, bu nidalarla, bu haykırışlarla Ereğli’yi inletmeye geliyoruz.” dedi.

Konuşmasının ardından Karga Mahallesi’ndeki bir kahvede gençlerle oturup gençlerin sıkıntılarını dinleyen Posbıyık, elinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduğunu belirterek ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.