logo

Mahkemeye çıkartıldı…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Cumartesi akşamı meydana gelen iki ayrı olayın zanlıları adliyeye çıkarıldı. İki zanlının adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.

 

Cumartesi günü meydana gelen iki ayrı olayda 4 kişi yaralanmıştı. Köseler Mahallesi’nde meydana gelen ilk olayda Bülent Ö. amcası C.Ö. ve yengesi N.Ö. ye balta ile saldırmış, olayı duyarak gelen babası F.Ö. yü de yaralamıştı. Olaydan sonra C.Ö., N.Ö. ve F.Ö. devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Olayı gerçekleştiren Bülent Ö: olaydan sonra yakalanmış ve gözaltına alınmıştı. Bülent Ö. alınan ifadesinin ardından sevk edildiği mahkemece Adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi. Olayda yaralanan Bülent Ö. nün babası F.Ö. nün hastanede yapılan tedavisi sırasında Lenf kanseri olduğu ve durumunun da ağır olduğu öğrenildi.

 

Müftü Mahallesi İbrahim Efe Caddesi üzerinde meydana gelen ikici olayda ise Ayhan A. ile Cengiz Y. Arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönmüş ve Cengiz Y. Ayhan Y. Yi 5 yerinden bıçaklayarak kaçmıştı. Hastaneye kaldırılan Ayhan A. hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Olaydan kısa süre sonra polis tarafından yakalanan Cengiz Y. İfadesinin ardından Adliyeye sevk edildi. Cengiz Y. nin Çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx