logo

Kuaföre gitmek için benden 200 lira istedi…

Kdz. Ereğli’de tartıştığı eski kız arkadaşı 22 yaşındaki Çağla Çiçekçi’yi, bıçaklayarak yaralayan Ufuk Özel, hakim karşısına çıktı.

Kdz. Ereğli’de geçtiğimiz Aralık ayında meydana gelen olayda, eski sevgilisi Çağla Çiçekçi’nin evine giden Ufuk Özel, çıkan tartışmada genç kızın boğazını sıkıp 9 yerinden bıçaklayarak yaraladı. Ufuk Özel, öldürmeye teşebbüs suçundan tutuklanıp cezaevine gönderilirken, Çağla Çiçekçi hastanede tedavi altına alındı. Hayati tehlikesi bulunan Çağla Çiçekçi, günlerce süren tedavinin ardından taburcu olabildi.

Bıçakladığı için 17 yıla kadar hapis isteniyor

Kdz. Ereğli Ceza Mahkemesi’nde, kasten öldürmeye teşebbüs ve hakaret suçlarından toplam 17 yıla kadar hapis cezası istemiyle ilk kez hakim karşısına çıkan Ufuk Özel, yaşanan olaydan dolayı pişman olduğunu söyledi.

Kuaföre gitmek için benden 200 lira istedi

SEGBİS aracılığıyla savunma yapan Ufuk Özel, genç kız ile 2 yıl süren bir ilişkilerinin olduğunu ve Çağla Çiçekçi’ye ev tutup masraflarını karşıladığını belirterek, “Olay günü beni eve davet etti. Çağla’nın ev arkadaşı ile çarşıda buluştuk ve alışveriş yaparak eve gittik. Biraz alkol aldım. Çağla’da kuaföre gitmek için benden 200 lira istedi. Parayı verdim. Ama aramızda bir tartışma çıktı. Ben de aldığım malzemeler ile verdiğim parayı geri istedim.

Bıçak salladı, tuttum elimden yaralandım

Çağla, beni evden kovdu. Malzemelerini almak için mutfağa gittiğim sırada Çağla bıçakla geldi. Bıçağı bana doğru salladı. Bıçağı tuttum ama elimden yaralandım. Kendisine 2-3 tokat attım. Boğuşmaya başladık. Bu sırada elime geçirdiğim bıçağı Çağla’ya sapladım. Bıçaklandığım esnada, ‘Ben seni çok seviyorum’ deyince bende eylemime son verdim” dedi. Mahkeme başkanı, “Seni seviyorum demeseydi ne yapacaktın?” diye sorunca Özel, “Yaptıklarım için pişmanım. Ben de kendisinden şikayetçi olmuştum ama şikayetçi değilim” şeklinde konuştu.

 2 yıl önce tanıştık ama sevgili olmadık

Duruşmaya katılan Çağla Çiçekçi ifadesinde, Ufuk Özel ile 2 yıl önce tanıştıklarını ama sevgili olmadıklarını dile getirdi. Olay günü, ev arkadaşı Zeynep D. ile Ufuk Özel’in alış veriş yaparak eve geldiklerini söyleyen Çağla Çiçekçi, “Birlikte alkol aldık. Eski konular açılmaya başlandı. Aramızda tartışma çıktı. Bana verdiği 200 lira kuaför parasını ve getirdiği malzemeleri alıp evimden gitmesini istedim. Ama o gitmek istemedi.

‘Seni çok seviyorum’ diyerek ağlıyordu

Ben de polisi arayacağımı söyleyince, boğazımı sıkarak beni masanın üzerine yatırdı. Zeynep araya girmeye çalıştı. Zeynep‘i zorla evden dışarı çıkarıp kapıyı kilitledi. O ara bayılmışım. Beni bayıldığım sırada bıçaklamış. Kendime geldiğimde Ufuk bir kenarda elinde bıçakla ‘Seni çok seviyorum’ diyerek ağlıyordu. Bir ara arkasını döndü. Yaralı bir şekilde ikinci kattaki dairenim camında aşağıya atladım” diyerek şikayetçi olduğunu belirtti.

Duruşma, Cumhuriyet savcısının mütalasını hazırlaması için ileri bir tarihe ertelendi.

Haber : İsmail AKDUMAN-Sözcü

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx