logo

KIZILAY ANNELER GÜNÜNDE DE BOŞ DURMADI…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Kızılay Şube başkanı Yaşar Ciğer ve yönetim kurulu üyeleri aylar sonra dışarıya çıkan vatandaşlara sahil bandından kurdukları stantta maske, dezenfektan ve anneler günü dolayısıyla annelere karanfil dağıttı.

Ereğli Sahil bandında kurulan stantta evlerinden çıkarak sahile inen yaşlı vatandaşlara su, maske, dezenfektan, bez çanta ve annelere de anneler günü dolayısıyla karanfil dağıtımı gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Ereğli Kızılay Şube başkanı Yaşar Ciğer “Bugün bilindiği üzere saat 11 ila 15 arasında Koronavirüs sebebi ile 2 aydır evlerinde olan, evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlarımız bugün sahile çıktılar. Onlar için bir dinlenme, bir yürüyüş kendilerini rahat hissetme zamanı oldu. Bugün hem o anlamda hem de anneler günü olması dolayısıyla bizler Kızılay Ereğli Şubesi olarak onların yanında olduk. Onlara su, maske, dezenfektan, bez çanta karanfil gibi hediyeler takdim ettik. Onların bu güzel günlerin de onların heyecanını paylaşmış olduk” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş