logo

19 Mart 2017

KEPEZSPOR’A KIZDI, TAKIMI SAHADAN ÇEKTİ

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Küme U-19 Ligi müsabakaları hafta sonu oynanan maçlarla start aldı.

Akınspor ve Çaylıoğlu Kepezspor arasında oynanan U-19 müsabakasında Akınspor Antrenörü Zafer Men Kepezsporlu yönetici Fikri Kayacan’ın ‘bu maç burada bitmez’ sözüne kızarak takımı sahadan çekti.

Karşılaşmanın 42 dakikasında oyuncular arasında yaşanan bir gerginlik sonrasında oyun devam ederken yedek kulübeler arasında çıkan tartışma nedeni ile maçın Hakemi karşılaşmayı durdu.

İki yedek kulübesinin atışmaları devam ederken Akınspor’un Antrenörü Zafer Men takımını sahadan çekti.

42.dakikada skor 2-0 Çaylıoğlu Kepezspor lehine devam ederken yaşanan bu olay sonrasında gazetemize özel olarak açıklama yapan Men, Süper Amatör Ligde mücadele eden Kilimli Belediyespor’a da göndermede bulunarak ‘ÇATES Işıkspor’a maçı verdiler’ dedi.

Akınspor’un Antrenörü Zafer Men’in açıklamaları şöyle;

‘Buradaki amaç hele hele U-19 2.Amatör Küme ise yarışmacı olmak değildir. Top oynamayan arkadaşlarımıza top oynatmaktır. Takımlarına faydalı olsunlar. Benim amacım bu. Biz bu amaçla sahaya çıktık. Hatta ve hatta sahte oyuncu yazacaklardı. Buna dahi müsaade etmedim. Rakip yönetici bu maç oynansada bitmez diyor. Bu ne demek ? Elinde sonunda kavga çıkacak demektir. Kavga çıkacağına takımı sahadan çekerim. Ben dostlukları bozmama adına bunu yaptım. A takımda ve genç takımlarda dostlukları bozma adına herşey yapıyorlar. Bizim Ereğli maalesef böyle. Niye böyle diyeceksiniz? Örneği Süper Amatörden vereyim. ÇATES Işıkspor ile küme düşmeme mücadelemiz var. Yeri gelmişken söyleyeyim. Kilimli Belediyespor 2 hafta önce tabiri caiz ise ÇATES Işıkspor’a maçı veriyor. Hiç bir iddiası olmayan Kilimli Belediyespor biz gittiğimizde varını yoğunu ortaya koyuyor. Bizi yenmek için. Niye? ÇATES Işıkspor kümede kalsın diye. Adamlar birbirlerini tutuyorlar. Biz burda iki tane kapı komşusuyuz. Birbirimizi yemek için yer arıyoruz’ dedi. 

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Küme U-19 Liginde A ve B Grubu olarak 4 takımlı 2 grup bulunuyor. Akınspor’un bulunduğu gruptaki bir diğer maçta ise Gümelispor deplasmanda Eleşlerspor’u 3-1 mağlup etti. Grup liderleri Ereğli U-19 1. Amatör Lige yükselecek. 

Antrenör Zafer Men’nin açıklamasının tamamını haberimizin videosundan izleyebilirsiniz. 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

KEPEZSPOR’A KIZDI, TAKIMI SAHADAN ÇEKTİ” için 3 Yorum

  1. Işık kendi rakibi olan kilimli, Gökçe’bey , Zonguldak belediye gibi takımları satın aldığı yetmediği gibi bizle oynayan takımları da yenmesi için bağlamayı ihmal etmiyor. Kilimlili futbolcular kendi ağızlarıyla söylediler bunu. Hatta gökçebeyin başkanı boşuna bizi yenmeye çalışmayın Işık, Zonguldak belediyeyi bağladı bile diye söyledi. Akınspor gibi sıfır bütçe ile yola çıkan bir takım için kilimli, Zonguldak belediye, Gökçe’bey , Çaycuma gibi takımlardan puanlar almamız bile yetmedi, düşünebiliyor musunuz son maça ışık ile aynı puanda giriyoruz ama şike o kadar açık ki gökçebeyi yenebileceğimize adımız gibi inanmamıza karşın, ligde kalma umudumuzu yitirmiş bulunmaktayız , ondan sonra Ereğli takımları birbirini yesin. Bizden bir halt olmaz.

  2. Kilimlispor : diyor ki:

    Ben kilimspor taraftarı olarak akınsporun süper amatörden düşmesine üzülürüm. Akınsporu ilk defa bu hafta izlemiştim. Mücadele olarak karakter olarak üst seviyedeler. Bizim takımımız burada ışıkspra maçı sattılat bu belliydi ama akınspora kök söktürdüler bu hafta kendi takımımı tutmadım akınsporu tuttum ama akınspor mağlup oldu. İnşallah haftayada zonguldak belediye ışık maçına yatmaz gerçek futbolunu oynar. Mağlum yenerse ışık akınspra yazık olur.

  3. Kunter : diyor ki:

    Zaman zaman maçlarda aleyhimize verilen kararlar da oldu aleyhimize konuşmalar da yapıldı ama sen hocam bunun bir spor olduğunu unutmadan sporcu kişiliğinden taviz vermeden cevaplarını verdin hocam bugünde öylesin her zaman arkandayız seviyoruz seni hocam.

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş