logo

KAYMAKAMLIK’TAN ENGELLİ PROGRAMI..

engelli

Karadeniz Ereğli Kaymakamlığı’nca 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla etkinlikler düzenlendi.

Ereğli Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre,  etkinlikler kapsamında 2 Aralık Cuma günü Cuma vaazında camilerde Engelliler günüyle ilgili hutbeler okunacak.
3 Aralık Cumartesi günü protokol mensupları Engelli ailelerini ziyaret edecekler. Aynı gün saat 10.00’da ilçedeki Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri tarafından  Atatürk Anıtı’na çelenk sunulacak. Hemen ardından Amfi Tiyatro-Çınaraltı arasında Tandemli Bisiklet Turu gerçekleştirilecek.
Ereğli’de faaliyet gösteren Duy-An Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 13. 30’da koro ve şiir dinletisi gerçekleştirecek. Saat 14.00’te  İlkadımlar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışması, aynı saatte Yeni Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Okuma Bayramı etkinliği ve 75. Yıl Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ise Film ve Spor Gösterisi ile Boyama etkinliği saat 15.00’da Fizyotem Özel  Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ozel bir AVM’de etkinlik gerçekleştirecek.3-aralik-dunya-engelliler-gunu-768x542
Etkinlikler kapsamında saat 15.00’te  AKM Nikah Salonu’nda engelliler konulu panel gerçekleştirilecek. Saat 19.00’da Büyük Anadolu Otel’de Engellilere Destek Yemeği düzenlenecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo giriş