logo

KAYMAKAM ‘KOMŞU ZİYARETLERİNE ARA VERİN…’

Zonguldak Ereğli`de 52 ve 53 yaşlarında iki vatandaşın Korona kaynaklı vefatı sonrası ilçe kaymakamından açıklama geldi.

Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, ilçede (Kovid-19) vaka sayısında artış yaşandığını belirterek evlerde komşu ziyaretlerine bir süre ara verilmesini istedi.

Son 24 saatte yaşanan 4 vefat dan ikisinde 52 ve 53 yaşlarındaki ölümlere dikkati çeken ve “ Belki gencim diye atlatırım diyorsunuz ama, artık gençler de vefat etmeye başladı” diyen Çorumluoğlu, “Evinize hastalık taşımayın. Taşırsanız cenazeye balkondan, kapının önünden bakan kişiler oluyorsunuz. Biz bunları canlı olarak yaşadık, yaşıyoruz. Öyle zaman oluyor ki, ahlasanız da vahlasanız da iş işten geçmiş oluyor.” şeklinde konuştu.

Bu arada Korona Virüs nedeniyle 39 kişinin hayatını kaybettiği Ereğli’de vaka sayısının yanı sıra serviste ve yoğun bakımda tedavi gören hasta sayısında Korona Virüs sürecinin en yüksek artışının yaşandığı öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.