logo

KALDIRIMA ÇARPTI…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinden Ereğli’ye bisikletleri ile gezmeye gelen kafilede yer alan M.Ö (15) bir anlık dalgınlıkla kaldırıma çarptı. Kazada yaralanan genç, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Özel Echomar Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza Saat 15.30 sularında Gülüç beldesi Gülüç kavşağında meydana geldi. Alınan bilgilere göre Alaplı ilçesinden Ereğli’ye arkadaşları ile bisiklet turuna gelen M.Ö., Gülüç kavşağında bir anda direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırıma çarptı. Havada takla atan ve kaldırıma düşen M.Ö. yaralandı. Arkadaşları ve çevredeki vatandaşların yardımına koştuğu M.Ö. için sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen 112 ekipleri yaralı gence ilk müdahaleyi yaptıktan sonra özel Echomar hastanesine kaldırıldı.  

Özel Echomar hastanesine kaldırılan M.Ö. nün vücudunun çeşitli yerlerinde ezikler oluştuğu ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.