logo

İŞTE YILIN ANTRENÖRÜ…

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz ve her yıl düzenlemiş olduğumuz ‘Ereğli’de Yılın Antrenörü Kim’ anketimiz sona erdi. 

Siz değerli okuyucularımızın oyları ile 2019-2020 futbol sezonunda ‘Ereğli’de Yılın Antrenörü’ Gülüç Belediyespor’dan Taner Suruç oldu.

İki gün süren ankette toplam 2399 oy kullanıldı. Kullanılan oyların 556 tanesi alarak liderlik ipini göğüsleyen Antrenör Taner Suruç Yılın Antrenörü oldu. Ankette 502 oy alan Fethi Çelikkol ise yarışta ikinci oldu. Anketimizi ise sonuncu sırada tamamlayan isim 151 oy alan Zonguldak Ereğli Spor Antrenörü Necat Bakan oldu.  

Bilindiği üzere Ereğli 1. Amatör Kümeyi şampiyon tamamlayan Antrenör Taner Suruç nezaretindeki  Gülüç Belediyespor Play Of müsabakalarındaki başarısı ile Süper Amatör Lige yükselmişti.

Gerçek Ereğli Gazetesi olarak Antrenör Taner Suruç’a spor hayatında başarılar diliyoruz.

Gazetemize açıklama yapan Antrenör Taner Suruç ‘ben öncelikle gazetenize çok teşekkür ediyorum. Her ne olursa olsun burada aday gösterilmekte bizim için mutluluk vericidir. Ereğli’de sporu yazan tek gazetesiniz. Bu tür etkinliklerle bizi de tatlı heyecanlara itiyor olmanız çok güzel. Sizlerin aracılığı ile destek veren vermeyen herkese çok teşekkür ederim. Benim için spor yaşantımda güzel bir hatıra olacak’ dedi. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş