logo

04 Nisan 2019

İŞTE KOKART TAKACAK 12 İSİM…

Zonguldak’ta 12 hakem daha terfi heyecanı yaşadı. 

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Aday Hakem Kursu’nda başarılı olduktan sonra 1 sezon boyunca çeşitli müsabakalarda görev alan aday hakemler MHK’nın Nisan ayı ilk toplantısında Zonguldak İl Hakem Kurulu’nun önerisi ile İl Hakemliği’ne terfi ettiler. 

Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış’ın özverili çalışmaları meyvelerini veriyor. Hakem camiasına her geçen gün yeni isimleri kazandıran Atış ve ekibi yaptıkları değerlendirme sonucunda aşağıda isimleri yazılı bulunan 12 hakemi İl Hakemliğine kazandırdılar. 

EREĞLİ’DE SAYI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR…

Önceki yıllara göre İl Hakemi sayısı en az ilçeler arasında yer alan Kdz Ereğli son 2 yılda büyük bir ivme yakaladı. Yeni isimlerin İl Hakemliği ve Bölgesel Hakemliğine yükselmesinde İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış’ın katkısının büyük olduğu belirtiliyor. 

Son terfi listesinde Karadeniz Ereğli’den Ertuğrul Göktaş, Ekrem Kırdar ve Gökhan Çomçalı’da yer alıyor.

YENİ ADAY HAKEMLER YOLDA…

Zonguldak hakemliğine farkındalık kazandıran İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış ve ekibinin 29 Mart – 7 Nisan arası düzenlenen Aday Hakem Kursu ile camiaya yeni isimleri kazandırması bekleniyor. Bilindiği üzere Aday Hakem Kursu devam ediyor. 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx