logo

İLK AÇIKLAMA GELDİ…

AK Parti Genel Merkezi’nin Zonguldak Ereğli İlçe Başkanı olarak belirlediği Av. Saffet Bozkurt açıklamasında Tabanın teveccühüyle yola çıktıklarını belirtti Bozkurt açıklamasında “Ereğli sorumlulukları büyük bir ilçe, birleştirici olacağız ve yeni adımlar atma konusunda sorumluluklarımızı yerine getireceğiz” dedi.

Av. Saffet Bozkurt, 6 Eylül’de Ereğli İlçe kongresinin yapılacağını belirterek “İlçe başkanlığı görevim 6 Eylül’den sonra tevdi edilecek. Bu süreçte tabanın teveccühüyle yola çıktık. Genel merkezimizin de olurlarıyla bu göreve talip olduk. Bu sürecin sonunda 6 Eylül’de kongremiz var. 6 Eylül’de ki kongrede görev bize tevdi edilirse Ereğli’de birleştirici olma, yeni adımlar atma anlamında bize düşen sorumlulukları yerine getireceğiz. Ereğli ilçesi sorumluluk anlamında büyük bir ilçe, sorumluluklarımızı yerine getirme anlamında her türlü çabayı sarf edeceğiz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.