logo

19 Temmuz 2019

İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ’DE YAPAMAZ MI?

Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlere yönelik farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Polis ve bekçilik mesleğine atılmak isteyen gençlerin bu sınavlara hazırlanabilmeleri için ücretsiz parkur çalışmaları kursu düzenleyen Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önemli bir hizmete daha imza attı.

Konu hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel yaptığı açıklamasında gençlere değer verdiklerini ve bu bağlamda gençlerin hedeflerine ulaşabilmeleri için onlara kolaylık ve imkan sağladıklarını söyledi. Yüksel “İl Müdürlüğümüz bünyesi kapsamında düzenlenecek olan POMEM ve Bekçilik Parkur çalışmaları için; Salı ve Perşembe günleri 09.00-10.30  saatleri arasında İl Müdürlüğümüz Sporcu Fabrikası büyük salonda gerçekleştirilecektir. Kayıt ve bilgi için İl Müdürlüğümüz Okul Sporları büro biriminden temin edebilirsiniz” şeklinde konuştu.

EREĞLİ’DE İLÇE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ’DE YAPAMAZ MI?

İl Spor Müdürlüğü’nün bu çalışması vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken Ereğli’deki bazı vatandaşlar ‘bunu Kdz Ereğli İlçe Spor Müdürlüğü’de yapamaz mı? Bekçilik, Polislik ve hatta BESYO olarak bilinen Beden Eğitimi Öğretmenliğine hazırlanan gençlere yönelik bir çalışmayı Ereğli İlçe Spor Müdürlüğü yapamaz mı? Her gencimizin ekonomisi iyi değil. Haftada 2 gün Zonguldak’a gidemeyecek bütçeli gençler var’ diyerek telkinde bulundular. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx