logo

İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI.. BAŞKAN UYSAL: EĞİTİME DESTEK ÖNCELİĞİMİZ

1

Kdz.Ereğli Belediyesi ihtiyaç sahibi bin 200 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu. Başkan Hüseyin Uysal, ‘İhtiyaç sahibi çocukların eğitimi konusunda üzerimize düşen görevleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

2

Kdz.Ereğli Belediyesi ilk, orta ve lisede okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

2016-2017 eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte eğitime desteklerini sürdüren Kdz.Ereğli Belediyesi, mahalle muhtarlıkları kanalıyla tespit edilen bin 200 ihtiyaç sahibi öğrenciye tüm eğitim setinin dahil olduğu okul çantası yardımında bulundu.

200’ü lise, 400’ü ortaokul ve 600 âdeti de ilkokul öğrencilerine olmak üzere toplam 1200 okul çantası bugün ihtiyaç sahibi öğrencilerin ailelerine dağıtılmaya başlandı.

Başkan Hüseyin Uysal, 12 değişik renk ve modeldeki içlerinde eğitim seti de bulunan okul çantalarının dağıtımı sırasında öğrenci velilerine başarılı bir eğitim sezonu diledi.

Kdz.Ereğli Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Hüseyin Uysal, “Allah çocuklarımıza zihin açıklığı versin. Eğitime destek her zaman önceliğimiz olacak. İhtiyaç sahibi çocukların eğitimi konusunda üzerimize düşen görevleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx