logo

İHTİSAS KULÜBÜNDEN ZİYARET

Ereğli Yelken İhtisas Kulübü Yönetimi, Kdz. Ereğli İlçe spor Müdürlüğü görevine atanan Serkan Keleş’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Metin Akman, Onursal Başkan Avk.Özel Eroğlu, Asbaşkan Faruk Özertan , Yön.Kurulu Üyeleri Sezai Çimenoğlu, Tümay Bakkaloğlu, Murat Çalış, Öznur Demircioğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette konuşan Metin Akman ” İlçemizde her kesim tarafından sevilen, sporun içinden gelen aktif bir spor adamının bu göreve gelmesinden dolayı çok memnun olduk, Sayın Müdürümüz geçmişte yapmış olduğu çalışmalarla bu görevi çoktan hak etmişti.Kısmet bu güneymiş . Müdürümüz Ereğli’de geçmişte görev yaptığı dönemde olduğu gibi Spor ve Gençlik faaliyetlerinin gelişimine çok büyük katkılar sağlayacaktır. Buna inancımız tamdır, spor adamı ve sporcu velisi olarak Ereğli’de yaşadığımdan ötürü kendimi şanslı .hissediyorum”dedi.

“HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ”

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Sayın Serkan Keleş; İlçemizde çok uzun bir geçmişi ve başarıları olan yelken sporunun ;geçmişten bugüne çok büyük emek ve fedakarlıklar ile bugünlere geldiğini bildiğini , yelken sporunun başarılarını daha ileri taşımak için her türlü desteğe hazır olduğunu belirtti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş