logo

FARUK ÖZLÜ ZONGULDAK’A GELİYOR..

indir

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Zonguldak’a geliyor..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün bazı müjdeler vermek, incelemelerde bulunmak ve iş adamaları ile istişare toplantısı yapmak üzere 19 Kasım 2016 Cumartesi günü Zonguldak’ı ziyaret edeceğini bildirdi.
Milletvekili Çaturoğlu yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Daha önce Bakanımız ve hemşehrimiz Sayın Faruk Özlü’yü, Filyos Bölgesinde inceleme yapmak ve iş adamlarımızla istişare toplantıları yapmak üzere ısrarla birkaç kez ilimize davet ettim. Sayın Bakanımız özellikle Filyos’la ilgili bir belge beklediklerini ve bu belge geldikten sonra müjdeli haber vermek üzere Zonguldak’a gelmek istediklerini belirttiler.
Bunun üzerine dün akşam geç saatlerde 23:30 civarında Sayın Bakanımızla TBMM Genel Kurulu Kuliste yaptığım görüşmede taslak program üzerinde çalıştık. Sanayi Bakanımız Özlü 19 Kasım 2016 Cumartesi günü önce Filyos’u ziyaret edecek ve burada “Filyos Tanıtım Programına” katılacak ve endüstri bölgesiyle ilgili müjdeyi verecekler, ardından Zonguldak Valiliği, AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı, Karadeniz Ereğli Belediyesi ve Erdemir ziyaretini gerçekleştirdikten sonra akşam Kdz.Ereğli’de iş adamaları ile istişare toplantısına katılacaklar. Bu arada yol güzergâhında bulunan belediyelerimizi de ziyaret edecekler.
Bu program taslak bir program olup, program üzerinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, İl Başkanımız ve Milletvekillerimiz ile çalışma yaptıktan sonra son şeklini vermiş olacağız.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo giriş