logo

ERKEN KUTLADILAR…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Beldesi Cumhuriyet Halk Partisi Başkanı İhsan Demirkol ve yönetim kurulu üyeleri Ramazan bayramında sokağa çıkma yasağı olması sebebiyle Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çelik’e ziyarette bulunarak bayramlarını kutladı.

Gülüç Beldesi Cumhuriyet Halk partisi başkanı İhsan Demirkol, yönetim kurulu üyesi Güner Baytekin, Gençlik Kolları Başkanı Gizem Şenöter ve parti üyesi Çetin Demirci ile birlikte Ramazan bayramında sokağa çıkma yasağı olması sebebiyle Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çelik’e ziyarette bulunarak bayramlarını kutladı.

Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çelik ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, Demirkol ziyaret sonrası yaptığı açıklamasında “Ramazan bayramında malum olduğu üzere sokağa çıkma yasağı olacak. Bizlerde bayram öncesinin son iş gününde Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu ve İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Hakan Çelik’i makamlarında ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Kendilerine bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx