logo

Ereğli’de 3 kişi daha vefat etti..

Ereğli`de Korona Virüs tedavisi gören 3 kişi bugün hayatını kaybetti.

Korona Virüs gün içinde Ereğli’de iki, Alaplı’da ise bir can kaybına neden oldu.

Edinilen bilgilere göre Ereğli Bağlık Mahallesinde ikamet eden ve bir süredir Ereğli Devlet Hastanesinde tedavi gören 59 yaşındaki Hatice Y ile, ilçeye bağlı Pembeciler köyünde ikamet eden ve Özel Echomar Hastanesinde tedavi gören 58 yaşındaki Meryem A, yaşam mücadelesini kaybetti.

Hatice Y’nin cenazesi Çayırlı, Meyrem A’nın cenazesi ile Pembeciler köyünde Korona Virüs tedbirleri alınarak toprağa verildi.
Son vefatlarla Ereğli’de Mayıs ayının ilk sekiz gününde hayatını kaybedenlerin sayısı 14’e ,  sürecin başından bu yana geçen geçen sürede hayatını kaybedenlerin sayısı ise 257’ye yükseldi.
Öte yandan Alaplı Ahatlı köyünde ikamet eden ve Ereğli Devlet Hastanesinde tedavi gören 54 yaşındaki Havagül G’de gün içinde yaşam mücadelesini kaybetti.
Cenaze Korona Virüs tedbirleri alınarak Ahatlı köyünde toprağa verilirken, Alaplı’da sürecin başından bu yana hayatını kaybedenlerin sayısı 67’ye yükseldi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.