logo

Ereğli’de 1 günde 4 kişi vefat etti…

Ereğli’de aynı gün içinde Korona Virüs kaynaklı 4 vefat daha yaşandı. Mayıs ayında hayatını kaybedenlerin sayısı 20’ye çıktı.

 

Ereğli’de Korona Virüs kaynaklı vefat haberleri gelmeye devam ediyor.

 

Dün gece saatlerinde İlçeye bağlı Gülüç Beldesinde ikamet eden 74 yaşındaki Şefika A, Çaylıoğlu köyünde ikamet eden 73 yaşındaki Fikret Y, Ereğli Devlet Hastanesi, Belen Mahallesinde ikamet eden 78 yaşındaki Selahattin E ise tedavi gördüğü Zonguldak Özel Level Hastanesinde hayatını kaybetmiş ve gün içinde son yolculuklarına uğurlanmıştı.

 

Ereğli’de öğleden sonrada bir süredir Devlet Hastanesinde tedavi gören ve ilçeye bağlı Dağlıca köyünde ikamet eden 70 yaşındaki Ali Y’de hayatını kaybetti.

 

Merhumun cenazesi ikindi vakti Dağlıca köyünde Korona Virüs tedbirleri alınarak toprağa verildi.

 

Son vefatlarla Ereğli’de Mayıs ayının ilk 11 gününde hayatını kaybedenlerin sayısı 20, sürecin başından bu yana geçen sürede ise 263’e yükseldi.

 

Bu arada Türkiye geneli 11 Mayıs rakamları da açıklandı. Son 24 saatte 278 kişi hayatını kaybederken 14.497 yeni vaka görüldü.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.