logo

DESTEK HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting programının ardından bugün de sabahın erken saatlerinde seçim çalışmalarına başladı. Vatandaşlar tarafından sıcak karşılanan Şahin, projelerini anlattı destek istedi.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin bugün ilk olarak geçirdiği kalp krizi sonrası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Kdz. Ereğli Belediyesi’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hasan Kaan Arslan’ın cenaze törenine katıldı. Başkan Şahin burada hem Arslan ailesine hem de Kdz. Ereğli Belediyesi çalışanlarına başsağlığı ve sabır diledi.

Elmas TV’nin Kdz. Ereğli Atatürk anıtı önünde gazeteciler Atilla Öksüz ve Doğan Gönüllü tarafından yönetilen programın canlı yayın konuğu olan Başkan Adayı Şahin, göreve geldiğinde yapacağı projeleri açıkladı.

Daha sonra Devrim Bulvarı ve Un Pazarı Sokak üzerinde ki çay ocaklarında oturan vatandaşlar ve bölgedeki esnafları ziyaret eden Şahin, kendileri ile tek tek selamlaşıp sohbet etti, dertlerini dinledi. Vatandaşların “Seni tanıyoruz, sen iyi bir insansın. Ereğli’nin ekonomiyi iyi bilen, yöneticilik deneyimi olan hem esnafın hem de vatandaşın derdinden anlayacak senin gibi bir belediye başkanına ihtiyacı var. Bu seçimlerde oylarımızı gönül rahatlığıyla size vereceğiz. Biz Ereğli’de kavga istemiyoruz” demesi Şahin’e büyük moral verdi.

Şahin daha sonra ise Hatip Camii’nde hayatını kaybeden merhum Sedat Bıçkın’ın cenazesine katılarak ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Başkan Adayı Şahin buradan da Karadeniz Ereğli Kaymakamlığı tarafından Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve konuşmacı olarak son Çanakkale Gazisi Hüseyin Kaçmaz’ın oğlu Eğitimci-Araştırmacı Turgut Kaçmaz’ın yer aldığı “Buram Buram Çanakkale” adlı konferansa katıldı. Konferansın ardından Ereğli Kaymakamlığı desteğiyle gerçekleştirilen, Koordinatörlüğünü Taner Tatoğlu ve Küratörlüğünü Ereğli Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmeni Adnan Turan’ın yaptığı Ereğli Polisevi Bahçesi’nde 8 farklı ülkeden 8 ressamın katıldığı Resim Çalıştayı’nı ziyaret etti. Şahin burada aldığı boya fırçası ile canlı performans sergiledi.

Sergi ziyaretinden sonra Yalı Caddesi ve Devrim Bulvarı üzerinde esnaflarla ve vatandaşlarla selamlaşan Şahin, Kdz. Ereğli ilçesinde ki bankaların yönetici ve çalışanlarını ziyaret etti. 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimler için destek isteyen Şahin, karşılaştığı gençlere ve kadınlara projelerini anlattı.  Şahin konuşmasında “Potbaşında’ki parkın oraya modern bir düğün salonu yapıyorum. Siz gençler çok güzel bir düğün yapabilesiniz diye. Yine bütün gençleri, bayanları her sene otobüslerle hafta sonları geziye göndereceğim, bütün masraflarınızı karşılamak üzere. Yeni doğan bebeklerimiz için çocuk bezleri ve mama yardımları yapacağım. Okulda ki çocuklarımıza kırtasiye yardımı yapıyorum. Sanat Okulu’nu Kışla’ya taşıyorum, kamyonların olduğu yere, kamyonları gönderiyorum. Eski Endüstri Meslek Lisesi mevkiine ise altına bin araçlık otopark, üstüne bir tane konservatuar. 250-500 kişilik toplantı ve gösteri salonu kuruyorum. Bir tane sinema ve tiyatro salonu, çocuk emzirme odaları, yanına kafe ve restoranları da açıyorum inşallah” dedi.

Şahin’e gün boyu gazilerinde eşi Feyzan Şahin ile AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, belediye meclis üyesi adayları, kadın ve gençlik kolları yönetici ve üyeleri eşlik etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

bahis siteleri Betboo yeni giriş