logo

CUMHURBAŞKANI MEKTUP GÖNDERDİ…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir dönem Ak Parti İlçe Başkanlığı yapan isimlere teşekkür mektubu gönderdi. Ereğli’ de ilçe başkanlığı, Seçim koordinasyon başkanlığı yapan ve son olarak da 31 Mart mahalli seçimlerinde Ak Parti Belediye Başkan adayı Erol Şahin’e de mektup gönderdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan mektubunda Şahin’e hitaben “Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz milletimizi layık olduğu yere taşıyacak daha çok vazifemiz var” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ereğli’ de Ak Parti’ye verdiği hizmetlerin ardından 31 Mart Yerel seçimlerinde partisinden Belediye başkan adayı gösterilen Erol Şahin’e mektup gönderdi. Mektubundan yapılacak çok işlerin olduğunu kaydeden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Öncelikle size en kalbi duygularımla selamlarımı sunuyor, ailenizle birlikte sağlık, afiyet, esenlik diliyorum. Hep birlikte, milletimiz ve yeryüzündeki tüm mazlumlar için umut ışığı haline gelmiş bir davaya hizmet ediyoruz. Bu dava, sizin gibi yüreğinde Büyük Türkiye idealini taşıyan teşkilat mensuplarımızın omuzlarında yükseliyor ve inşallah yükselmeye de devam edecek. Üstlendiği vazifelerin öneminin bilincinde olan sizler gibi dostlarımız ile omuz omuza çalışmayı nasip ettiği için Rabbime ne kadar hamd etsem azdır. AK Parti gücünü birlik ve beraberliğinden almaktadır. Genciyle yaşlısıyla, erkeğiyle kadınıyla herkesin elini taşın altına soktuğu bir teşkilatın mensuplarıyız. Bu süreçte kimi zaman önemli sorumluluklar üstlenmemiz, kimi zaman fedakârlıklar yapmamız gerekebiliyor. AK Parti’de yeni – eski diye bir kavram yoktur, sadece görev değişikliği vardır. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz milletimizi layık olduğu yere taşıyacak daha çok vazifemiz var. Demokrasimizin güçlenmesi, ülkemizin kalkınması için “Güçlü Türkiye” sevdasıyla görev yaparak göstermiş olduğunuz fedakârlık ve özveri için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımızda Yüce Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine gönderdiği mektuptan dolayı son derece mutlu olduğunu kaydeden Erol Şahin ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında “Sayın Cumhurbaşkanımızın mektubu beni çok mutlu etti. Ne mutlu onunla yol yürüyenlere ne mutlu bana”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty