logo

CİNAYETİ TASARLAMIŞ…

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde mesai arkadaşı Nazım A.’yı pompalı tüfek ile 4 el ateş ederek baş ve göğsünden vuran İsmail Ç. ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Alaplı’da sabah saatlerinde meydana gelen olayda, İsmail Ç. (53) karısı ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği iş arkadaşı Nazım A.’yı (44) sabah saatlerinde pompalı tüfek ile 4 el ateş ederek başından ve göğsünden vurdu. Nazım A., olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Alaplı Devlet hastanesine kaldırıldı. Nazım A., burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olaydan sonra yaya olarak kaçmaya çalışan cinayet zanlısı İsmail Ç., polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. İsmail Ç., emniyetteki ifadesinin tamamlanmasının ardından Adliyeye sevk edildi. İsmail Ç. ekip aracına bindirilerek adliyeye götürüldü. Bu sırada İsmail Ç. Nin yakınları gazetecilere saldırmaya çalıştı. Polis olaya müdahale etti. İsmail Ç. nin yakınları emniyet önünde bekleyen gazetecilere “Adam mahvoldu. Düzgün yazın. Adamın hayat bitti. İşinden oldu, ekmeğinden oldu, ailesinden çoluğundan çocuğundan oldu’ diyerek olayı anlatmaya çalıştı.

Yaşanan olayda hayatını kaybeden Nazım A. nın yapılan otopsisinden sonra cenazesinin ailesine teslim edildiği öğrenildi.

1 SENEDİR HUSUMET DEVAM EDİYORMUŞ

Diğer yandan İsmail Ç. İle Nazım A. arasında cinayetle sonuçlanan husumetin 1 senedir devam ettiği öğrenildi. İsmail Ç. ile Nazım A., kısa süre önce de tartışarak karakolluk olduğu ve yaşanan tartışmanın ardından cinayeti işlediği öğrenildi.

CİNAYETİ TASARLAMIŞ

Sabah saatlerinde evden aldığı pompalı tüfek ile mesai arkadaşı olan Nazım A. nın çalışma alanına gelen ve pusuya yattığı öğrenilen İsmail Ç. nin Nazım A. nın görev yerine gelmesi ile ateş etmeye başladığı, 4 el ateş ederek Nazım A. Yı başından ve göğsünden yaraladıktan sonra olay yerinden kaçtığı öğrenildi. İsmail Ç. nin emniyetteki ifadesinde cinayeti namus davası için işlediğini söylediği öğrenildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty