logo

21 Nisan 2020

ÇELİK’İ KUTLADILAR…

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç, Zonguldak ASKF Genel Sekreteri ve ASKF Ereğli Temsilcisi Fikri Kayacan ‘Süper Amatör Ligde Yılın Futbolcusu’ olan Özgür Çelik’i kutladılar. 

Zonguldak ASKF Başkanı Kemal Demir ‘Süper Amatör Ligde Yılın Futbolcusu anketini kazanan Özgür Çelik kardeşimizi ve Alaplı Belediyesor camiasını kutluyorum. Okuyucuların gönlünü kazanmak önemlidir. Futbolcu sadece sahadaki oyunu ile değil yaklaşımı, pozitif enerjisi ile taraftarında gönlünü kazanmasını bilmelidir. Hani derler ya taraftarın gönlünde taht kurmak, aynı bu misal diyebilirim. Ankette emeği geçen herkese ayrıca teşekkür ederim’ dedi. 

Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Metin Malkoç ‘Süper Amatör Ligde Yılın Futbolcusu olan arkadaşımızı kutlarım. Haberinize bakılırsa Özgür Çelik kardeşimizin futbol yaşantısında bir hayli tecrübeli olduğu da gözlemleniyor. Tabi anketlerde oynadığınız kulüp yada lisans durumunuz değil taraftarı nasıl kazandığınız önemlidir. Kendisini kutlarım. Ayrıca anket içinde Gerçek Ereğli Gazetesi çalışanlarını da camiamızı renklendirdikleri için teşekkür ederim’ dedi. 

Zonguldak ASKF Genel Sekreteri ve ASKF Ereğli Temsilcisi Fikri Kayacan ise ‘Gerçek Ereğli Gazetesine öncelikle teşekkür ediyorum. Ereğli’de sporu yazan tek gazetesiniz. Emek veriyorsunuz. İyi veya kötü en azından bir şeyler yapmaya, sporun sesi olmaya çalışıyorsunuz. Ankette birinci olan Alaplı Belediyesporlu Özgür Çevik kardeşimizi ve Alaplı Belediyespor camiasını bende kutlarım’ dedi. 

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty